bkfc rizin współpraca wymiana zawodników japonia

BKFC będzie współpracować z RIZIN. Walki na gołe pięści na galach w Japonii

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 czerwca 2024

David Feldman założyciel i prezes BKFC poinformował, że organizacja będzie współpracować z japońską federacją RIZIN. Feldman dogadał wszelkie szczegóły z prezesem Sakakibarą.

David Feldman prezes organizacji BKFC przekazał w programie MMA Hour, że podczas spotkania z Nobuyukim Sakakibarą dogadali kolaborację i szerszą współpracę na linii BKFC – RIZIN, która będzie polegała na wymianie zawodników i wzajemnym wsparciu.

Zawodnicy organizacji RIZIN stawią się 12 lipca na gali w Kalifornii i wzmocnią rozpiskę tego wydarzenia. Potwierdzono także, że John Dodson aktualny mistrz BKFC zawalczy na gali Super Rizin 3 w pojedynku na gołe pięści. Poza nim w ringu federacji RIZIN, 28 lipca zameldują się także panie Tai Emery i Charisa Sigala.

Wedle słów Feldmana organizacja Rizin ma wesprzeć Bare Knuckle FC w organizacji wydarzeń w Japonii oraz w Południowo-Wschodniej Azji. W zamian za to wsparcie BKFC odwdzięczy się pomocą przy organizacji potencjalnych gal w USA, a także zapewni RIZIN stały dopływ mocnych amerykańskich nazwisk.

Pierwsza gala BKFC w Japonii ma się odbyć pod koniec 2024 roku lub na początku 2025 roku.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments