Benoit Saint-Denis zawalczę z przegranym gamrot fiziev

Benoit Saint-Denis: „Zawalczę z przegranym z walki Gamrot vs Fiziev lub…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 września 2023

Benoit Saint-Denis spisał się fenomenalnie na gali UFC w Paryżu. Reprezentant Francji zdominował i pewnie pokonał Thiago Moisesa. W wywiadzie udzielonym po walce Saint-Denis wymienił kilka nazwisk jednak tłumacz pominął tę kwestię. Mamy dla was dokładne tłumaczenie wypowiedzi Francuza!

Benoit Saint-Denis zdemolował Thiago Moisesa na gali UFC w Paryżu. Francuz zaprezentował się w octagonie świetnie, a Michael Bisping przeprowadzając wywiad po walce spytał Saint-Denisa z kim chciałby się zmierzyć w kolejnym występie.

Niestety tłumacz, który pracował dla UFC w trakcie tej gali zupełnie pominął tę kwestię, na całe szczęście mamy dokładne tłumaczenie wypowiedzi Francuza, który jasno określił swoje plany na najbliższą przyszłość. Warto zwrócić uwagę na to, że Benoit wypowiedział się w dobrze znanym tonie, podobnym do tego w jaki sposób wypowiada się Mateusz Gamrot.

Nim przejdziemy do wypowiedzi Francuza przypominamy gdzie możecie oglądać i obstawić kolejną galę organizacji UFC.

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – gdzie oglądać?

Galę UFC 293: Adesanya vs. Strickland w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 10 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 10 września.

-=> Transmisja z UFC 293: Adesanya vs. Strickland. Oglądaj za darmo!

Data: 10 września, niedziela
Lokalizacja: Sydney, Australia
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 10 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 10 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Sydney! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Saint-Denis: „Zawalczę z przegranym walki Gamrot vs. Fiziev”

Poniżej znajdziecie przetłumaczone wypowiedzi Benoit Saint-Denisa po walce na gali w Paryżu:

„Dziękuję Francjo, bardzo dziękuję wszystkim. Chcę coś powiedzieć, nie ma w kategorii lekkiej zawodnika, który byłby w stanie przetrwać ze mną trzy pięciominutowe rundy w octagonie, nikt nie dotrwa do decyzji. Będę to udowadniał krok po kroku, a w przyszłości kiedy pas UFC będzie na moich biodrach wrócę do Paryża, aby bronić tytułu.”

Co odpowiedział Saint-Denis na pytanie o kolejnego rywala?

„Zmierzę się z przegranym walki Gamrot vs. Fiziev lub z przegranym starcia Dariush vs. Tsarukyan. Później odbiorę pas BMF Justinowi Gaethje lub zawodnikowi który będzie go posiadał, a potem zamierzam zdobyć tytuł kategorii lekkiej.”

UFC Vegas 79: Fiziev vs. Gamrot – kursy bukmacherskie

Galę UFC Vegas 79: Rafael Fiziev vs. Mateusz Gamrot obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

W walce wieczoru gali UFC Vegas 79 bukmacherzy nie widzą faworyta. Szanse obu zawodników zostały wycenione na takim samym poziomie!

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Fiziev vs. Gamrot!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments