Bellator darmowy wstęp

Bellator zapewni darmowy wstęp na galę na Hawajach! Skorzystać z niego będzie mogło wiele osób!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 marca 2023

Jakiś czas temu pojawiła się informacja o tym, że Bellator zorganizuje dwa eventy na Hawajach, wydarzenia odbędą się dzień po dniu. Dziś druga amerykańska organizacja MMA zaskoczyła wszystkich doskonałą wiadomością, spore grono osób będzie mogło bowiem zobaczyć galę za darmo!

Dziś na oficjalnym profilu organizacji na Twitterze ukazał się bardzo ciekawy wpis, za pośrednictwem którego przekazano wieści o tym, że Bellator zapewni darmowy wstęp na galę Bellator 294 na Hawajach.

Wydarzenie odbędzie się w piątek 21 kwietnia, a w walce wieczoru zobaczymy rewanżowe starcie pań pomiędzy Liz Carmouche a Deanną Bennett. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii muszej. W co-main evencie Tim Johnson zmierzy się z Saidem Sowmą, ta walka oczywiście została zakontraktowana w kategorii ciężkiej.

Wróćmy jednak do głównego tematu tego artykułu, czyli do darmowych wejściówek. Okazuje się, że z biletów będzie mogło skorzystać wiele osób, a wszystko tutaj zależy od… wykonywanej profesji. Wejść na galę za free będą mogli bowiem aktywni żołnierze, weterani amerykańskiej armii, ratownicy medyczni, a także strażacy. Oczywiście mowa tu o osobach posiadających obywatelstwo USA.

Na Hawajach żyje łącznie niemal 1,5 miliona ludzi, więc bez wątpienia nie będzie problemu ze znalezieniem chętnych na spędzenie wieczoru w Neal S. Blaisdell Arena w Honolulu.

Zostaw ocenę
0
0