bellator 297 video teaser

Bellator promuje swoich mistrzów w specjalnym materiale „Samotni na szczycie” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 czerwca 2023

Organizacja Bellator przygotowała specjalny materiał video zatytułowany „Samotni na szczycie”, ma on na celu promowanie aktualnych mistrzów Bellatora. Trzeba przyznać, że był to świetny pomysł, a udane akcje najlepszych z najlepszych przyjemnie się ogląda.

Najbliższa gala organizacji Bellator odbędzie się 16 czerwca w Wintrust Arena w Chicago. W walce wieczoru Vadim Nemkov będzie bronił pasa kategorii półciężkiej w pojedynku z groźnym Kubańczykiem Yoelem Romero.

W co-main evencie tego wydarzenia Patricio Pitbull Freire zejdzie do niższej kategorii na superfight z mistrzem Sergio Pettisem. Pełną kartę walk tego eventu znajdziecie poniżej.

-=> Bellator 297: Nemkov vs. Romero, Pettis vs. Patricio Pitbull – karta walk

Wykorzystując czas przed tym wydarzeniem organizacja Bellator przygotowała specjalny materiał video, którego zadaniem jest promocja aktualnych mistrzów BFC. Oczywiście w highlightcie nie zabrakło akcji Liz Carmouche, Usmana Nurmagomedova, Yaroslava Amosova, Ryana Badera czy Johnny’ego Eblena jednak bez dwóch zdań ma on na celu pokazanie, że już w przyszły piątek na gali Bellator 297 do klatki wejdą ponownie Vadim Nemkov, Sergio Pettis i Patricio Pitbull.

Kompilację możecie zobaczyć poniżej:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments