BELLATOR

Bellator Milan/230: Nemkov, Manhoef i Sakara wygrali walki przed czasem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Odrobinę w cieniu wczorajszych gal Rizin 19 i UFC on ESPN+ 19 we włoskim Mediolanie odbyła się podwójna gala Bellator Milan/230. Karta walk była podzielona na dwie części jednak my skupimy się na wynikach najbardziej rozpoznawalnych zawodników.

Melvin Manhoef znokautował Yannicka Bahatiego w dwie i pół minuty. Doświadczony Holender zanotował 32 zawodowe zwycięstwo w MMA. 43-letni striker zbliżył się do granicy 50 profesjonalnych walk w MMA i niewykluczone, że kolejną stoczy jeszcze w tym roku – np. na gali Bellatora w Japonii.

Vadim Nemkov poddał Rafaela Carvalho w końcówce drugiej rundy. Reprezentant Fedor Team zdominował byłego mistrza kategorii średniej i zapisał na swoim koncie szóste zwycięstwo z rzędu. Rosjanin w najbliższych tygodniach zapewne rozpocznie kampanię o zakontraktowanie walki z mistrzem Ryanem Baderem.

Alessio Sakara posłał Canaana Grigsby na deski w zaledwie 23 sekundy. Reprezentant gospodarzy udowodnił, że ten pojedynek był sporym missmatchem. 38-letni „Legionarius” walczy w kratkę jednak potężna siła ciosu wciąż pozostaje jego najgroźniejszą bronią, której wielu nie potrafi uniknąć. Sakara zapisał na swym koncie piętnastą wygraną w karierze przez KO/TKO.

Na ścieżkę zwycięstw powrócił również Kirill Sidelnikov. Drugi z reprezentantów teamu Fedora Emelianenki pokonał Domingosa Barrosa na punkty.

No Mercy.@melvinnomercymanhoef gets it done in the first! We are LIVE now on the Bellator app and @channel5_tv! #BellatorMilan

Gepostet von Bellator MMA am Samstag, 12. Oktober 2019