Bellator 297 trailer video

Bellator 297: Nemkov vs. Romero, Pettis vs. Pitbull – oficjalny trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 czerwca 2023

Gala Bellator 297 zbliża się wielkimi krokami. Podczas powrotu Bellatora do Chicago zostaną rozegrane dwa starcia rangi mistrzowskiej. W walce wieczoru Vadim Nemkov stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii półciężkiej, a jego rywalem będzie Yoel Romero.

Powrót organizacji Bellator do Chicago zapowiada się wyśmienicie. Prezes Scott Coker wraz z matchmakerami przygotował bardzo interesujące zestawienia, które bez wątpienia zapewnią fanom ogromną dozę emocji.

W walce wieczoru Vadim Nemkov zmierzy się z Yoelem Romero. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii półciężkiej, którego posiadaczem jest Rosjanin z Teamu Fedora.

W co-main evencie dojdzie do superfightu między mistrzem kategorii koguciej i championem dywizji piórkowej. Patricio Pitbull Freire zejdzie do niższej dywizji by zmierzyć się z Sergio Pettisem.

W starciu które ma być dodatkową atrakcją dla fanów zebranych w Wintrust Arena zmierzą się Corey Anderson oraz Phil Davis. Wygrany tego pojedynku pozostanie w grze o najwyższe cele i będzie mógł liczyć na kolejne potyczki z wysoko notowanymi oponentami. Przegrany będzie musiał na dłuższy czas odłożyć marzenia o tytule.

-=> Pełna karta walk gali Bellator 297

Bellator 297: Nemkov vs. Romero – oficjalny trailer

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments