Bellator 285 video

Bellator 295: Stots vs. Mix – zapowiedź gali w hawajskim klimacie [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 kwietnia 2023

Już w najbliższy piątek organizacja Bellator zawita na Hawaje. Prezes Scott Coker stara się by druga siła na amerykańskim rynku MMA dość regularnie odwiedzała ten wyspiarski stan. Znów będziemy świadkami dwóch gal, które odbędą się dzień po dniu.

W pierwszym evencie, czyli gali Bellator 294 zobaczymy rewanżowy pojedynek Liz Carmouche z DeAnną Bennet. Będzie to specjalne wydarzenie, gdyż na trybunach pojawią się żołnierze, weterani, ratownicy medyczni, strażacy, a także pracownicy innych służb chroniących lub ratujących życie. Wszyscy oni będą mogli wejść na galę za darmo. Poniżej zapowiedź rewanżowej walki pań.

Głównym punktem programu będzie jednak sobotnia gala, czyli wydarzenie oznaczone jako Bellator 295. To właśnie na tej gali odbędzie się wielki finał Grand Prix kategorii koguciej, w którym stawką będzie nie tylko pas turniejowy, oraz czek wysokości miliona dolarów, lecz także tymczasowy pas mistrzowski którego posiadaczem jest Raufeon Stots. Rywalem niepokonanego od 11 walk Amerykanina będzie Patchy Mix, który w drodze do tego starcia pokonał Kyojiego Horiguchiego i Magomeda Magomedova.

W co-main evencie reprezentantka gospodarzy Ilima Lei-MacFarlane zmierzy się z Japonką Kaną Watanabe.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments