Bellator 291 transmisja stream

Bellator 291 – walczą Piotr Niedzielski i Maciej Różański. Darmowa transmisja. Stream online.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 lutego 2023

Dziś popołudniu w Dublinie odbędzie się gala Bellator 291. W gali wezmą udział Piotr Niedzielski i Maciej Różański. Walki Polaków są częścią karty wstępnej wydarzenia. Gdzie oglądać galę Bellator 291? Darmowa transmisja. Stream online.

Już dziś, w sobotę 25 lutego w Dublinie odbędzie się kolejna gala organizacji Bellator MMA w Europie. Będzie to wielkie wydarzenie sygnowane logiem jednej z topowych światowych organizacji MMA.

W walce wieczoru Yaroslav Amosov stanie do obrony mistrzowskiego trofeum w kategorii półśredniej. Jego rywalem będzie Amerykanin Logan Storley. Będzie to rewanżowy pojedynek zawodników, w pierwszym starciu górą był Ukrainiec.

Komplet wyników z ceremonii ważenia znajdziecie tutaj. Bellator 291: Amosov vs. Storley 2 – Piotr Niedzielski i Maciej Różański zważeni. Jeden z uczestników gali przekroczył limit

W karcie wstępnej gali Bellator 291 wystąpi dwóch Polaków. Piotr Niedzielski zmierzy się z Irlandczykiem Richiem Smullenem. Popularny „Niedziela” zawalczy o dziesiąte zwycięstwo z rzędu.

Maciej Różański zmierzy się z Karlem Moorem zawodnikiem z Irlandii Północnej. „Spartan” spróbuje dopisać do rekordu piątą kolejną wygraną.

Bellator 291 darmowa transmisja. Stream online.

Darmowa transmisja z karty wstępnej gali Bellator 291 będzie dostępna na oficjalnym kanale organizacji Bellator na platformie youtube. Start transmisji zaplanowano na godzinę 17:25.

W skład części eliminacyjnej gali wejdzie, aż trzynaście walk, ciężko więc podać przybliżone godziny pojedynków Niedziela vs. Smullen i Różański vs. Moore. Stream online jest dostępny poniżej:

Zostaw ocenę
0
0