Bellator 290 zapowiedź video

Bellator 290: Ryan Bader vs. Fedor Emelianenko 2 – ostateczna zapowiedź [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 lutego 2023

Organizacja Bellator zaprezentowała ostateczną video zapowiedź walki wieczoru gali Bellator 290. Ryan Bader podejmie Fedora Emelianenko w rewanżowym pojedynku. Stawką main eventu będzie pas mistrzowski kategorii ciężkiej. Zobaczcie finalną zapowiedź gali hitowej gali Bellator 290: Bader vs. Fedor 2.

Obaj zawodnicy darzą się sporym szacunkiem. Na konferencji prasowej przed wydarzeniem Ryan Bader zapytany o to co myśli o rywalu oraz jak nastawia się na ten pojedynek wypowiadał się na temat Rosjanina w samych superlatywach. Więcej na ten temat poczytacie tutaj. Ryan Bader szanuje Fedora Emelianenko, ale podkreśla: „Będę złym gościem, który…”.

Podobnie wyglądało spotkanie twarzą w twarz obu zawodników przed rewanżem, także i tutaj nie było złej krwi tylko respekt i spokojne podejście do rywala. Face off bohaterów walki wieczoru Bellator 290 możecie zobaczyć pod linkiem. Bader i Fedor twarzą w twarz przed rewanżem [VIDEO].

Bellator 290: Ryan Bader vs. Fedor Emelianenko 2 – ostateczna zapowiedź

Pojedynek Badera z Fedorem odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę. Poniżej prezentujemy ostateczną video zapowiedź gali Bellator 290.

Pełną kartę walk gali Bellator 290 znajdziecie tutaj. Bellator 290: Bader vs. Fedor 2 – świetna karta walk hitowej gali!

Kursy bukmacherskie gali Bellator 290.

Zostaw ocenę
0
0