bellator 289

Bellator 289 – zapowiedź półfinałowych starć Grand Prix [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 listopada 2022

Organizacja Bellator opublikowała video zapowiedź półfinałowych starć Grand Prix kategorii koguciej. Już 9 grudnia w Mohegan Sun Arena w Uncasville dojdzie do walki o mistrzostwo tej dywizji. W jednym z półfinałów zmierzą się Raufeon Stots i Danny Sabatello.

W głównej karcie walk rozegrane zostaną starcia półfinałowe Grand Prix kategorii koguciej (-62 kg). W pierwszym z pojedynków Magomed Magomedkerimov (19-2) podejmie Patricka Mixa (16-1). W drugiej walce tymczasowy mistrz Raufeon Stots (18-1) zmierzy się z Dannym Sabatello (13-1), a stawkę tego boju będzie tytuł kategorii.

To właśnie ten drugi pojedynek cieszy się sporym zainteresowaniem fanów za oceanem gdyż „Supa” jest niepokonany od 2017 roku i ma na koncie serię dziesięciu zwycięstw. Równie ciekawie prezentuje się passa „Włoskiego Gangstera”, który nazbierał siedem wygranych pod rząd w ciągu dwóch lat.

W co-main evencie zestawiono rewanżowe starcie pań w kategorii muszej. Mistrzyni Liz Carmouche da szansę rewanżu pretendentce Julianie Velasquez.

Ponad to w rozpisce znalazło się jeszcze miejsce dla takich zestawień jak: Rosta vs. Adams, Law vs. Lencioni czy Gonzalez vs. Nikaev.

Ogółem w skład karty walk wejdzie dziesięć pojedynków na zasadach MMA.

Oficjalna video zapowiedź gali.

Zostaw ocenę
0
0