BELLATOR

Bellator 158 w Londynie! Kimbo Slice vs. James Thompson II, Paul Daley vs. Josh Koscheck II

Pinterest LinkedIn Tumblr

Prezydent Scott Coker poinformował, że 16 lipca na gali Bellatora w Londynie rękawice skrzyżują Kimbo Slice i James Thompson oraz Paul Daley i Josh Koscheck.

Kevin Ferguson, bo tak właściwie nazywa się Amerykanin zanotował dwie wygrane w klatce Bellatora, choć po ostatnim pojedynku wykryto w jego organizmie niedozwolone substancje to według Cokera fighter został zawieszony na zaledwie 90-dni i będzie mógł wystąpić w walce wieczoru londyńskiego debiutu BFC.

Thompson ma na koncie dwie porażki z rzędu, ostatnią na sylwestrowej gali Rizin kiedy to przegrał z Tsuyoshim Kosaką przez TKO w drugiej rundzie. Warto wspomnieć, że w pierwszym pojedynku obu fighterów na gali EliteXC górą był Kimbo, który w trzeciej rundzie przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Kolejnym awizowanym pojedynkiem jest bój Anglika Daleya z Joshem Koscheckiem. Brytyjczyk ma na koncie dziewięć zwycięstw w dziesięciu ostatnich pojedynkach, a także passę pięciu kolejnych wygranych. Amerykanin natomiast jest na równi pochyłej i zaliczył pięć kolejnych porażek. Wiadomo jednak, że w tym starciu nie chodzi o jakikolwiek poziom sportowy czy też zestawienie rankingowe – tutaj po prostu liczy się osobisty konflikt i chęć rewanżu.

Comments are closed.