belal muhammad przed ufc 288

Belal Muhammad przed UFC 288: „Nie mogłem odmówić, jestem wygłodniałym psem.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 maja 2023

Belal Muhammad w trakcie dnia medialnego przed galą UFC 288 wypowiedział się na temat przyjęcia oferty na pojedynek z Gilbertem Burnsem. Zawodnik przebywał w Toronto kiedy zadzwonił telefon od matchmakerów UFC. Jak zareagował „Remember the Name”?

Belal Muhammad (22-3) zmierzy się z Gilbertem Burnsem (22-5) na gali UFC 288 w Newark. Zawodnik przebywał w kanadyjskim Toronto kiedy nagle zadzwonił telefon z zapytaniem o to czy podejmie wyzwanie i wskoczy do rozpiski gali w miejsce starcia Oliveira vs. Dariush.

Wysoko notowany półśredni w trakcie dnia medialnego przed UFC 288 opowiedział odrobinę o tym jak zareagował na ten telefon oraz jak nastawia się na walkę z „Durinho”. Co dokładnie powiedział Muhammad odpowiadając na pytania dziennikarzy?

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 288?

Galę UFC 288: Sterling vs. Cejudo w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 7 maja o 00:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 4:00 w niedzielę 7 maja.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Belal Muhammad przed galą UFC 288

„Znacie mnie, kocham walczyć. To dla mnie wielka szansa, więc jestem nią podekscytowany. Nie mogłem odmówić, zadzwoniłem do trenerów do klubu, wszyscy także byli na 'tak’. W trakcie ramadanu mój umysł, moje nastawienie jest najsilniejsze. To że byłem zmęczony fizycznie nie miało znaczenia. Nie interesuje mnie proces zbijania wagi, ile rund zrobimy, wiem że psychicznie sobie z tym poradzę. Uważam, że Bóg ma dla mnie jakiś plan, bo takie sytuacje sprawiają, że buduje się kariera zawodnika, powstaje legenda. Myślę, że dla niego sytuacja będzie trudniejsza. Przyjął starcie po tym jak bił się z Masvidalem, bogatym facetem, któremu za bardzo nie zależało. Ja jestem wygłodniałym psem, chcę tego zwycięstwa bardziej niż Burns, nie wiem jak on sobie z tym poradzi.”

Zapytany o to jak zapatruje się na przyszłość i czy wierzy w to, że wkrótce zawalczy o pas UFC, Muhammad odpowiedział:

„Myślę, że jeśli spiszę się doskonale, jeśli wygram po spektakularnej akcji to nie będzie szans na to by zrobili walkę Leon Edwards vs. Colby Covington w Abu Dhabi. To ja będę tym który zawalczy na tej gali z Leonem, to będzie spełnienie marzeń i właśnie tak powinna wyglądać moja historia. Muszę wykonać robotę w weekend i później czeka mnie walka o pas mistrzowski.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments