NEWSY

Bartosz „BALBOA” Domalik wystąpi na gali GROMDA 5. W przeszłości zremisował z Don Diego!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Informacja prasowa:

Nieważne jak mocno bijesz ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu. BALBOA wchodzi do gry!  Polski wściekły byk, waleczny jak filmowy Rocky oraz twardy jak Żelazny Mike. Do turnieju GROMDA przygotuje się pod okiem Łukasza Jarosza, mistrza świata oraz legendy polskiego kickboxingu.  

Bartosz „BALBOA” Domalik to uzdolniony i twardy kickbokser. Reprezentant Polski. Ciekawostką może być to, że walczył z najlepszym aktulanie pięściarzem walk na gołe pięści, czyli Mateuszem „DON DIEGO” Kubiszynem. To było iście piękne starcie, które zakończyło się remisem. Czy będą mieli szanse wyrównać rachunki w walce na gołe pięści. Czas pokaże.

Czym jest GROMDA i czym się wyróżnia? Pierwsza gala organizacji przypadła na 6 czerwca 2020 roku. Projekt przyjął się i odbił w mediach społecznościowych dużym echem. Organizatorzy chwalili się dobrą sprzedażą PPV i postanowili kontynuować swój pomysł. Teraz wiemy już, że GROMDA przyciąga przed ekrany wielu kibiców i jest chętnie komentowanym wydarzeniem sportowym. Pojedynki dobrze się ogląda, ponieważ Mariusz Grabowski wstrzelił się idealnie z zasadami toczonych bojów. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygnął swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Kiedy możemy spodziewać się gali GROMDA 5? Dowiemy się już wkrótce.

Comments are closed.