Bartosiński odpowiada hejterom po zdobyciu pasa KSW: „Jak sportowiec może nie być pewny siebie?”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 24 kwietnia 2023

Adrian Bartosiński, czyli nowy mistrz KSW po swoim zwycięstwie na sobotniej gali zwrócił się do internetowych hejterów.

W miniony weekend odbyła się gala KSW 81, w main evencie, której zobaczyliśmy starcie o mistrzowski tytuł. O zwakowany przez Roberto Solidicia pas Adrian Bartosiński zawalczył z Arturem Szczepaniakiem, który zaliczył dwie świetne walki w największej polskiej federacji MMA.

„Bartos” odpowiada hejterom

Starcie zakończyło się już w pierwszej odsłonie. Bartosiński ustrzelił rywala potężnym lewym sierpowym, aż ochraniacz wyleciał z ust Szczepaniaka. Po nokdaunie „Bartos” rzucił się z ciosami, aby dobić przeciwnika, jednak do akcji szybko wkroczył arbiter, który przerwał walkę.

Po wygranej w rozmowie z dziennikarzami miał również okazję odpowiedzieć na komentarze hejterów. Wyjaśnił, że sportowiec nie może nie być pewny siebie, a w dodatku Bartosiński broni się wynikami w klatce. Jest niepokonany, zdobył pas KSW i ma na swoim koncie 14 zwycięstw, w tym 12 przed czasem:

– Najbardziej zadowolony jestem, że tym, kurwa, hejterom śmiesznym z Twittera… Uwielbiam te komentarze czytać. Tak czytam te komentarze i mnie to tak buduje. Mnie to w ogóle nie denerwuje. Dla mnie to działa tak budująco. Tam piszą: „No, KO na Bartosie, taki pewniaczek”. Nie mylcie bycia zarozumiałym, chociaż może trochę jestem, z pewnością siebie. Jak sportowiec może nie być pewny siebie? Ku*wa, jak masz wyniki, robisz to, to jesteś pewny siebie. To jest proste. Ja wiem, że są ludzie, którzy się z tym nie obnoszą, ja się obnoszę, ale robię wyniki, to mogę chyba.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments