Balboa zmierzy się z byłymi zawodnikami UFC?! Szef GROMDY wymienił potencjalnych rywali! [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 05 września 2023

Szef organizacji GROMDA pan Mariusz Grabowski wypowiedział się o pretendentach dla mistrzów. Niewkluczone, że dla Bartłomieja Domalika ściągnie fighterów z przeszłością w UFC!

-> Oglądaj GROMDA 14 w PPV

Na ostatniej gai GROMDA 13 wyłoniony został niekwestionowany champion w walkach na gołe pięści. „Don Diego” rozbił „Balboę”, którego w ostatniej, nielimitowanej czasowo rundzie poddał narożnik. Tym samym Bartłomiej Domalik zaliczył pierwszą porażkę i nie został podwójnym mistrzem.


Już w najbliższy piątek 8 września odbędzie się gala GROMDA 14! Rozpiskę tego wydarzenia oraz wszelkie informacje znajdziecie tutaj. GROMDA 14 – karta walk. Na gali wystąpią między innymi uwielbiany przez kibiców GOAT, do ringu powróci także twardy VASYL, a fani czekający na debiutantów będą mieli okazję podziwiać w akcji Luke’a Atkina trzykrotnego mistrza walk na gołe pięści!


Czołowy zawodnik GROMDY wciąż jest bowiem posiadaczem międzynarodowego tytułu organizacji. „Balboa” nie przystąpił jeszcze do obrony swojego pasa, który zdobył w czerwcu ubiegłego roku, ale wkrótce może się to zmienić.

Prezes Mariusz Grabowski w rozmowie na kanale Fansportu.pl przyznał bowiem, że o ile dla „Don Diego” wyzwań będą szukać wśród swoich fighterów, o tyle Domalik może liczyć na zagranicznych oponentów. Szef GROMDY zdradził też dwa nazwiska z przeszłością w UFC, którymi jest zainteresowany:

„Mamy trofeum, tylko szukamy najlepszych zawodników. Szukamy ich ze swojej federacji. O międzynarodowy pas możemy brać Hectora Lombarda, możemy brać Normana Parke, możemy brać innych. Ale to tylko o pas międzynarodowy.”

GROMDA 14 – gdzie oglądać? KUP PPV

Transmisja z GROMDA 14 odbędzie się 8 września i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Do ringu ponownie wejdą najtwardsi GROMDZIARZE: Savage, GOAT, VASYL, Scarface i Taeddy! Na gali GROMDA 14 zadebiutują także nowi zawodnicy – Luke Atkin, Maniu i Koala.

-=> Dostęp PPV – GROMDA 14: Prawo Ulicy!

gromda 14 prawo ulicy PPV
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments