Balboa wraca do gry! „Król nokautu walk na gołe pięści” zawalczy na GROMDA 15!

S
0
Opublikowano: 02 listopada 2023

Grudniowa gala GROMDA zapowiada się naprawdę znakomicie! Oficjalnie do rozpiski dołączył też Bartłomiej „Balboa” Domalik.

Już 1 grudnia w Mieście Grzechu odbędzie się kolejna gala walk na gołe pięści. GROMDA 15 uświetni starcie mistrzowskie, w którym do pierwszej obrony przystąpi „Don Diego”. Mateusz Kubiszyn zmierzy się z niezniszczalnym ulubieńcem publiczności – Łukaszem Parobcem, czyli popularnym „Goatem”.

Oprócz tego czeka nas oczywiście debiut wieloletniego przyjaciela federacji, „Popka”. Raper w Zakopanem szykuje się do pierwszego starcia w GROMDZIE, choć nie znamy jeszcze jego rywala. Można się spodziewać, że będzie to równie medialne nazwisko.

Król nokautu wraca do gry! „Balboa” wystąpi na GROMDA 15

Dziś dowiedzieliśmy się też, że kolejny pojedynek stoczy Bartłomiej Domalik, znany publiczności GROMDY jako „Balboa”. Były kick-bokser będzie miał szansę odbić się po pierwszej w walkach na gołe pięści porażce, którą zaserwował mu Don Diego. Warto wspomnieć, że „Balboa” wciąż jest międzynarodowym mistrzem organizacji!

Król nokautu walk na gołe pięści. BALBOA wraca do gry! Polski Rocky i wściekły byk gotowy rozwalić każdego kto stanie mu na drodze do ponownego starcia o pas mistrzowski. GROMDA to nie słoneczko i tęcza. To surowe i twarde miejsce. Jaki twardy byś nie był każdy tu może przegrać… ważne natomiast, aby się nie poddawać i jechać z temat jeszcze mocniej – czytamy w zapowiedzi organizacji.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments