bellator 290 bader fedor

Bader i Fedor twarzą w twarz przed rewanżem [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 lutego 2023

Ryan Bader i Fedor Emelianenko stanęli twarzą w twarz przed rewanżowym pojedynkiem o pas mistrzowski kategorii ciężkiej organizacji Bellator. Staredown odbył się po konferencji prasowej przed galą Bellator 290. Zobaczcie jak wyglądało spotkanie twarzą w twarz Amerykanina z Rosjaninem.

Dziś odbyła się specjalna konferencja prasowa przed galą Bellator 290. Na wydarzeniu obecni byli oczywiście wszyscy bohaterowie najważniejszych walk wieczoru. Nie mogło także zabraknąć prezesa Scotta Cokera.

W walce wieczoru gali Bellator 290 Amerykanin Ryan Bader (30-7, 1 NC) stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii ciężkiej. Rywalem „Dartha” będzie legendarny Rosjanin Fedor Emelianenko (40-6, 1 NC), dla którego będzie to pożegnalna walka w zawodowym MMA. Wydarzenie odbędzie się 4 lutego w Inglewood w Kalifornii.

Jak wyglądało spotkanie twarzą w twarz przed rewanżem? O tym możecie się przekonać oglądając załączone materiały video.

Portal MMAJunkie opublikował zbiorcze nagranie, na którym Johnny Eblen i Anatoly Tokov stanęli twarzą w twarz przed walką o pas mistrzowski kategorii średniej.

Pełną kartę walk gali Bellator 290 znajdziecie po kliknięciu w link. Bellator 290: Bader vs. Fedor 2 – świetna karta walk hitowej gali!

Zostaw ocenę
0
0