Aż się Janek zaśmiał! Awantura na konferencji przed UFC 282

S
0
Opublikowano: 09 grudnia 2022

Ciężko stwierdzić, czy federacja naumyślnie zestawiła na UFC 282 pojedynki Paddy’ego Pimbleta i Ilii Topurii. Na konferencji można było się jednak spodziewać awantury po między nimi i fighterzy nie zawiedli.

Wszystko zaczęło się w marcu przed galą UFC Londyn. Topuria zaatakował Pimbletta, który w jednym z wpisów stwierdził, że Gruzini są głupi i nie ma co się dziwić, że zostali zaatakowani przez Rosjan w 2008 roku. „El Matador” oberwał płynem dezynfekującym, ale sam też wymierzył cios w kierunku Anglika, zanim rozdzieliła ich ochrona.

Podczas, gdy Paddy „The Baddy” i jego oponent na UFC 282, Jared Gordon, rozpoczęli dyskusję, Ilia Topuria wciął się w zdanie Amerykaninowi.

– Ucieka, jak tylko zobaczy, że idę. Jak mnie widzi to szuka tylnych drzwi – skomentował Pimbletta.

Fighter z Liverpoolu nie puścił tego płazem. Urodzony w Niemczech Gruzin raz po raz zaczepia Anglika na Twitterze, o czym ten wspomniał.

– Ma obsesję na moim punkcie, cały tydzień wypisuje o mnie na Twitterze. Powinien zrobić coś ze swoim życiem, jest nic nieznaczącym bumem. Cały tydzień cię nie widziałem, UFC specjalnie trzyma nas z dala od siebie. Bo ostatnim razem oberwałeś butelką z płynem dezynfekującym! Jesteś chłopcem od dezynfekcji! Tak zostaniesz zapamiętany, mały kundelku.

„The Baddy” obrażał Topurię, nazywając go chorizo vel hiszpańską kiełbaską i wypominał, że Ilia urodził się w Niemczech, uważa się za Gruzina, ale trenuje w Hiszpanii. „El Matador” dał się w końcu sprowokować i choć panowie znajdowali się na różnych końcach stołu, ruszył na Paddy’ego.

– Zrób to, mała pi*deczko, zrób coś. Co mi zrobisz? Nic. Wracaj na miejsce, c*pko – powiedział Pimblett, co wywołało uśmiech na twarzy siedzącego obok Jana Błachowicza.

– Nic nie znaczysz w moim życiu. Niby czemu miałbym się ciebie bać? Jesteś karłem z kompleksem. Jesteś tyci. Niby czego mam się bać? – obrażał dalej Topurię Pimblett. To kolejne już spięcie między zawodnikami, co zdecydowanie ułatwia pracę Seanowi Shelby’emu! Niewykluczone, że fighterzy spotkają się w oktagonie już w przyszłym roku.

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądam UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Zostaw ocenę
0
0