Awantura Karate Combat 39 bójka

Awantura na gali Karate Combat 39! Latające krzesła i bójka na trybunach! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 maja 2023

Podczas gali Karate Combat 39 w Miami doszło do wielkiej awantury między narożnikami przeciwnych teamów. W ruch poszły nawet krzesła, a na trybunach rozgorzała ostra bójka. Za sprzęt chwycił nawet jeden z zawodników w trakcie walki!

W trakcie gali Karate Combat 39 doszło do wielkiej awantury z udziałem narożników zawodników toczących pojedynek w the Pit. Zamieszanie wybuchło tuż po skończonej walce między Shahzaibem Rindem, a Tommym Azouzem.

Tommy dostrzegł, że jego trener jest atakowany i wskoczył na obramowanie Pit’a by cisnąć ochraniaczem na szczęki w przeciwny obóz. Coach nie był wcale gorszy od swojego podopiecznego, gdyż złapał to co znajdowało się pod ręką i cisnął w stronę napierających rywali. Krzesło poleciało prosto w tłum.

Azouz sam także złapał za kolejne krzesło jednak na całe szczęście został powstrzymany przez ochronę. Wygląda na to, że sytuację udało się po jakimś czasie opanować jednak zapewne zarówno Azouz, jego trener, a także członkowie przeciwnego narożnika zostaną ukarani przez organizację Karate Combat.

Wydarzenia Karate Combat możecie oglądać za darmo na youtubowym kanale branżowego portalu Bloody Elbow.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments