NEWSY

Assuncao vs. Lopez oraz Northcutt vs. Quinones w rozpisce UFC Norfolk

Pinterest LinkedIn Tumblr

Organizacja UFC ogłosiła dwa nowe zestawienia na galę UFC Norfolk: Pettis vs. Poirier. Notowany w top-5 Raphael Assuncao zawalczy z utalentowanym Matthew Lopezem, a Sage Northcutt wróci do kategorii lekkiej na pojedynek z Michelem Quinonesem.

Assuncao może pochwalić się rekordem 25-5, a w ostatnich dziesięciu pojedynkach zanotował imponujący bilans 9-1, w którym jedyną porażkę stanowi przegrana przez decyzję z TJ’em Dillashawem na UFC 200. Posiadający trzykrotnie mniejsze doświadczenie Lopez będzie underdogiem w tym starciu jednak  zakontraktowany przez Danę White’a jeszcze w czasach programu ‚Lookin for a fight zawodnik jest na fali wznoszącej i może stanowić ciężką przeprawę dla 35-latka.

Zmagający się ostatnimi czasy z kontuzjami Sage Northcutt wróci do kategorii lekkiej. „Super” miał wystąpić na UFC 214 jednak musiał wycofać się z boju z powodu urazu. 2016 rok nie był udanym dla Northcutta, który przegrał z Bryanem Barbareną oraz Mickeyem Gallem (obie porażki w dywizji półśredniej). Quinones wraca do octagonu po porażce z Jaredem Gordonem.

Gala UFC w Norfolk w stanie Virginia odbędzie się 11 listopada. W walce wieczoru zawalczą Anthony Pettis i Dustin Poirier.

Comments are closed.