ACA

Aslambek Saidov vs. Ciro Rodrigues, Maciej Różański vs. Rakhman Dzhanaev na ACB 91!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Aslambek Saidov vs. Ciro Rodrigues, Maciej Różański vs. Rakhman Dzhanaev na ACB 91! Jak się okazuje nie tylko awizowani na plakacie Piotr Strus i Daniel Omielańczuk wystąpią na gali ACB 91, lecz także dołączą do nich Aslambek Saidov oraz Maciej Różański.

Berserker ze Stargardu [10-2] skrzyżuje rękawice z Dzhanaevem [10-1]. W klatce spotkają się zatem zawodnicy o zbliżonych rekordach jednak to Czeczen ostatnimi czasy notuje lepsze występy, wygrał bowiem pięć ostatnich pojedynków. Polak natomiast walczy w kratkę przeplatając porażki z wygranymi. Niezależnie od tego, który z fighterów wygra pojedynek pewne jest, że zwycięzca przybliży się znacznie do walki o pas dywizji średniej.

Saidov [22-5] po pokonaniu dwóch Brazylijczyków stanie w szranki z trzecim reprezentantem kraju kawy. Ciro Rodrigues [22-7, 1 NC] słynie głównie z wysyłania rywali do krainy snów, na 22 wygrane, aż 14 było efektem KO/TKO. Noszący pseudonim „Bad Boy” zawodnik teamu Kimura nigdy nie przegrał walki przez poddanie. Do tej pory walczył głównie na galach Jungle Fight i Shooto Brazil, ma jednak na swoim koncie również występy w LFA, trzeciej sile na amerykańskim rynku MMA.

Comments are closed.