NEWSY

Aslambek S. ponownie aresztowany, tym razem za napad na biznesmena z Australii

Pinterest LinkedIn Tumblr

Aslambek S. jest jednym z dwóch głównych podejrzanych o udział w napadzie na australijskiego biznesmena. Do sytuacji miało dojść w jednym z warszawskich lokali gdzie Australijczyk spotkał się ze znajomymi z Polski. Mężczyznę nagle otoczyło kilku dobrze zbudowanych mężczyzn, którzy po krótkiej wymianie zdań przeszli do rękoczynów. Australijczyk został nawet zaatakowany krzesłem. Informację przekazał Onetowi nadkomisarz Robert Szumiata z Komendy Rejonowej Policji w Warszawie. Biznesmen nie tylko został dotkliwie pobity, a również stracił spore sumy pieniędzy. Napastnicy ukradli mu bowiem telefon warty około 6000zł, a także portfel z dokumentami, w którym było 350 euro oraz 1200zł.

Przypominamy, że w kwietniu 2017 roku zapadł wyrok, po którym Aslambeka skazano na 10 miesięcy kary pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata. Należy się zatem spodziewać, że po postawieniu zarzutów wyrok zostanie odwieszony i Aslambek S. trafi za kratki.

Informacja policji: http://srodmiescie.policja.waw.pl/rs/aktualnosci/82390,Byl-bity-piesciami-i-uderzany-krzeslem-podejrzani-aresztowani.html

update: Z innych źródeł – zaczęły się pojawiać informacje, iż to nie Aslambek S. został zatrzymany/aresztowany.

O rozwoju sprawy będziemy informować na bieżąco.

Comments are closed.