Szpila Pudzian KSW

Artur Szpilka vs. Mariusz Pudzianowski! Szpila i Pudzian zaakceptowali pojedynek na gali KSW przed wakacjami!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 stycznia 2023

Bardzo interesujące wiadomości pojawiły się w dzisiejszym wydaniu magazynu Klatka po Klatce. Prowadzący Artur Mazur w rozmowie z Arturem Szpilką potwierdził fakt, że Szpila zaakceptował pojedynek z Pudzianem. Dziennikarz zdradził także że rozmawiał z osobami decyzyjnymi z KSW i Mariusz Pudzianowski także wyraził zgodę na starcie z byłym pięściarzem.

Artur Szpilka miał na KSW 78 walczyć z Arkadiuszem Wrzoskiem. Popularny „Szpila” musiał jednak poddać się operacji kręgosłupa i aktualnie powoli wraca do zdrowia. Artur w programie „Klatka po Klatce” zdradził, że łydka i udo już mu nie cierpną, nie odczuwa paraliżu i jego organizm zaczyna odżywać po ciężkim zabiegu.

Artur Mazur, prowadzący program Klatka po Klatce powiedział Arturowi Szpilce, że rozmawiał zarówno z przedstawicielami Mariusza Pudzianowskiego jak i z osobami decyzyjnymi w KSW i wie, że Mariusz Pudzianowski zaakceptował tę walkę natomiast pytanie kiedy mogłoby do takiego starcia dojść.

Szpilka zgodnie z zaleceniami lekarza przeprowadza rehabilitację i już teraz wie, że będzie mógł wrócić do mocnych treningów pod koniec lutego. Pięściarz nastawia się na okres trzymiesięcznych przygotowań i następnie będzie mógł wejść do klatki z Pudzianem.

Wygląda zatem na to, że Artur zna dobrze umiejętności Mariusza bo w przeszłości wielokrotnie trenowali na jednej sali. Szpila zdradził, że w przeszłości zdarzało mu się wchodzić do ringu czy klatki na mały sparing z Pudzianem jednak nie było to pełne MMA, a głównie jakieś zadaniówki bokserskie czy kickbokserskie.

Z tą walką zapewne będą się także wiązały duże pieniądze. Pytanie natomiast co ze starciem z Arkadiuszem Wrzoskiem, do którego miało dojść na gali w Szczecinie. Wrzosek na 100% wystąpi na gali KSW 79 w czeskim Libercu, a być może później przyjdzie mu czekać na ewentualną walkę z wygranym starcia Pudzianowski vs. Szpilka. Przypominamy, że na łamach naszego portalu Arkadiusz Wrzosek zgłosiłswój akces do starcia z Pudzianem. Arkadiusz Wrzosek przed KSW 79, o Tomasu Moznym. Czy Arek przyjąłby walkę z Pudzianem? [VIDEO]

Biorąc pod uwagę, że federacja KSW organizuje jedną galę na miesiąc można założyć, że do pojedynku Szpilka vs. Pudzianowski dojdzie na KSW 82 w maju lub KSW 83 w czerwcu. Drugi termin wydaje się bardziej prawdopodobny.

Zostaw ocenę
0
0