Vegas vs Kornik KSW 71 Toruń

Artur Sowiński przed KSW 71: „Do klatki wchodzę bez złych emocji”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 czerwca 2022

Artur Sowiński, były mistrz KSW wagi piórkowej, powróci do klatki podczas gali KSW 71 i zmierzy się w niej z Donovanem Desmae.

Bilety na galę KSW 71 w sprzedaży w serwisie eBilet.pl.

Po swojej ostatniej konfrontacji w KSW Artur Sowiński zawalczył w Bułgarii, gdzie zdobył mistrzowski tytuł organizacji EFM.

Cieszę się, że zdobyłem tytuł i mam kolejny do kolekcji – mówi Artur. – Pasy zawsze są jakąś dodatkową motywacją, dodatkową nagrodą. Teraz wracam do KSW, ale nie odczuwam tego jako powrót, bo walka dla EFM była jednorazową odskocznią. Cieszę się, że najbliższy pojedynek stoczę ponownie dla najlepszej organizacji w Europie.

Przed walką dla EFM Artur stoczył dwa mocne boje – z Borysem Mańkowskim i Sebastianem Rajewskim – w okrągłej klatce KSW, ale w obu przypadkach przegrał je na punkty.

Były dwie decyzje z dobrymi zawodnikami. Borys Mańkowski po wygranej ze mną walczył o pas, a Sebastian będzie się bił o pas teraz. Na pewno nie było to z mojej strony obniżenie lotów, bo dalej jestem blisko miejsca w pierwszej piątce rankingu. Jak pojawił się ranking, byłem sklasyfikowany na miejscu piątym. Wygryzł mnie Desmae, więc będę miał teraz świetną okazję, żeby wrócić do zestawienia.

Pełna rozmowa z „Kornikiem” pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3995

Zostaw ocenę
0
0