NEWSY

Artur Sowiński: ,,Na pewno jestem lepiej przygotowany do tego starcia niż byłem wtedy.” – video

Pinterest LinkedIn Tumblr

Już 23 grudnia w katowickim Spodku popularny Kornik ponownie zawalczy o pas wagi piórkowej, jego przeciwnikiem po raz drugi będzie aktualny mistrz federacji KSW Kleber Koike Erbst. ,,Z Koike mierzyłem się dwa lata temu, od tego czasu zarówno on jak i ja poczyniliśmy postępy. Jesteśmy zupełni innymi zawodnikami niż dwa lata temu. Na pewno jestem lepiej przygotowany do tego starcia niż byłem wtedy.”

,,Jest to niebezpieczny zawodnik i świetny parterowiec, który jest niebezpieczny w każdej minucie walki.” – ocenił umiejętności swojego rywala – zawodnik z Katowic

Na gali w Katowicach zobaczymy również pojedynek ,,Popek” vs.  ,,Strachu” do takich zestawień również odniósł się popularny Kornik: ,,Większość kibiców skupia się na freak fightach, ale dzięki temu więcej kibiców poznaje moje nazwisko i innych zawodników i tak na prawdę zaczyna się zarażać tą miłością do MMA. Jest to droga do dużej popularyzacji tego sportu, wiemy jak skoczyła oglądalność MMA po tym jak Pudzian postanowił się przenieść do tego sportu”

Cały wywiad z byłym mistrzem KSW możecie zobaczyć w poniższym linku:

http://www.polsatsport.pl/film/sowinski-to-ze-kiedys-pokonalem-koike-nie-ma-znaczenia-obaj-zrobilismy-postep_6582800/

Comments are closed.