BOKS

Artur Binkowski rozpoczął treningi, walka z Najmanem aktualna.

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jak poinformował Marcin Najman, Artur Binkowski rozpoczął treningi.

,,Właśnie zadzwoniła do mnie Partnerka Artura Binkowskiego, Ewelina , która rozmawiała dziś z Arturem Binkowskim. Artur przesłał wiadomość , ze trenuje , ze wraca 1 marca i ze mnie znokautuje”

Właśnie zadzwoniła do mnie Partnerka Artura Binkowskiego, Ewelina , która rozmawiała dziś z Arturem Binkowskim. Artur przesłał wiadomość , ze trenuje , ze wraca 1 marca i ze mnie znockautuje ?

Gepostet von Marcin Najman am Freitag, 16. Februar 2018

Kilka tygodni temu pojawiła się informacja, że przeciwnik Marcina Najmana został aresztowany. O tym pisaliśmy w poniższym linku:

Artur Binkowski aresztowany!

Narodowa Gala Boksu odbędzie się 25 maja na PGE Narodowym. Na gali będziemy mogli zobaczyć takich zawodników jak były mistrz FEN – Tomasz Sarara,Piotr Hallmann, Andrzej Sołdra, Marian Ziółkowski, Robert Talarek, Ewa Piątkowska czy Artur Binkowski, z którym ostatecznie ma zmierzyć się sam organizator gali – Marcin Najman. Pewnym występu na gali jest również Rafał Jackiewicz, którego występ będzie dość nietypowy. Jackiewicz stoczy trzy walki jednego wieczoru. Walki odbędą się w trzech formułach w Boksie, MMA i K1.

Comments are closed.