Arnold Allen UFC 286

Arnold Allen: „Zaoferowali mi walkę w co-main evencie UFC 286. Jestem sfrustrowany, nie jest cool.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 stycznia 2023

Arnold Allen, zawodnik legitymujący się serią dwunastu kolejnych zwycięstw liczył na kolejny występ w octagonie UFC. Organizacja zaoferowała Anglikowi walkę na gali UFC 286 w Londynie jednak jak się okazuje występ Allena na tej gali nie będzie możliwy. Zawodnik doznał urazu żeber i nie trenuje od kilku tygodni, więc musiał odmówić, nie kryje jednak rozczarowania tą sytuacją.

28-letni piórkowy Arnold Allen (19-1) może się pochwalić doskonałą serią dwunastu kolejnych zwycięstw, z czego dziesięć zanotował w octagonie najlepszej ligi MMA na świecie. Jak zwykle przypomnimy w tym wypadku, że jedynym zawodnikiem, który pokonał Allena jest Marcin Wrzosek. Miało to jednak miejsce dziewięć lat temu, więc od tamtej pory wiele się zmieniło.

Teraz Anglik otrzymał ofertę walki przed własną publicznością i nie kryje rozczarowania faktem, że doznał kontuzji akurat w takim momencie.

„Zaoferowali mi walkę w co-main evencie gali UFC 286 w Londynie, niestety doznałem kontuzji żeber i nie trenuję od kilku tygodni, czekam aż wszystko się zaleczy. Jestem sfrustrowany tą sytuacją, nie jest cool.”

Wcześniej Allen wspominał o tym, że najlepszym dla niego byłoby zestawienie z Maxem Hollowayem jednak w tamtym czasie nie było żadnych konkretów na ten temat. Oto co Allen powiedział na temat rywala z którym miał się zmierzyć w Londynie:

„To było zestawienie, którego wszyscy oczekiwali, a także walka na którą ja liczyłem od dawna. Na ten moment niestety nie znam nawet potencjalnej daty powrotu do octagonu. Minie kilka tygodni nim będę mógł ponownie wejść na matę, a wtedy będzie po prostu za późno by odpowiednio przygotować się do gali w Londynie. Chyba muszę się z tym po prostu pogodzić, to jest historia mojego życia, zwykle nawet po kontuzjach wszystko jakoś podążało w dobrym kierunku i robiłem kolejne kroki na przód, także i tym razem zachowam pozytywne nastawienie.”

Zostaw ocenę
0
0