NEWSY

Armia Fight Night Special Edition – Ciepłowski vs Korzeniowski

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jan Ciepłowski (0-0) w zawodowym debiucie zmierzy się z Kamilem Korzeniowskim (3-2) na gali Armia Fight Night Special Edition!

Kolejnym nazwiskiem zasilającym kartę walk gali AFN Special Edition jest debiutujący w zawodowej karierze Jan Ciepłowski, który zaprezentuje swoje umiejetności kibicom MMA już 8 maja. Reprezentant Zenith Vera Fight Club w swojej amatorskiej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Szymon Karolczyk, Oskar Szczepaniak, Mikołaj Mikołajczyk czy Jakub Nowakowski. W pierwszych dwóch pojedynkach musiał uznać wyższość rywali, jednak aktualnie jest na fali dwóch zwycięstw – starcie z Mikołajczykiem zakończyło się w pierwszej rundzie, zaś bój z Nowakowskim toczył się na pełnym dystansie. Ciepłowski pod banderą Armia Fight Night staje przed szansą zdobycia pierwszego zawodowego zwycięstwa.

Jego rywalem będzie Kamil Korzeniowski, legitymujący się rekordem trzech zwycięstw i dwóch przegranych. W swojej zawodowej karierze pokonywał takich zawodników jak Tobiasz Golis, Islam Mayrasultanov czy Rafał Kuźma – dwa z trzech tych pojedynków skończyły się przed czasem, ostatni bój z Kuźmą reprezentant MMA Krosno zakończył już w pierwszej rundzie starcia, miało to miejsce 15 lutego 2020 roku na gali Karpaccy Wojownicy z numerem 8.

Zapowiada się widowiskowy bój!
O tym, który z Panów wyjdzie jako zwycięzca z klatki Armia Fight Night dowiemy się 8 maja.

Comments are closed.