arman tsarukyan wskazał scenariusz w walce z oliveirą

Arman Tsarukyan wskazał najlepszy scenariusz w starciu z Oliveirą: „Wtedy zyskam rozgłos!”

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 04 kwietnia 2024

Arman Tsarukyan i Charles Oliveira zmierzą się na gali UFC 300 w Las Vegas. Ormianin wskazał najlepszy scenariusz na rozstrzygnięcie tej walki.

13 kwietnia w Las Vegas na gali UFC 300 dojdzie do bardzo ekscytującego pojedynku w kategorii lekkiej. W octagonie zmierzą się Charles Oliveira i Arman Tsarukyan. Będzie to bezpośrednia rozgrywka za plecami mistrza Islama Makhacheva.

Brazylijczyk plasuje się bowiem na pierwszej lokacie rankingu dywizji do 70 kilogramów natomiast reprezenant Armenii zajmuje czwartą pozycję. Bitwa dwóch topowych lekkich może zatem wyłonić kolejnego pretendenta do pasa.

W wywiadzie, który pojawił się na stronie UFC, Tsarukyan wyjaśnił dlaczego Oliveira nie miał wyjścia i po prostu musiał się zgodzić na pojedynek z młodszym, niżej notowanym rywalem.

Musiał zgodzić się na tę walkę, bo wycofał się z pojedynku o pas. Po tym nie mógł od razu walczyć o tytuł. Musi się bić z młodymi talentami, zawodnikami którzy też chcą zdobyć pas. Czuję, że to mój czas.

Arman Tsarukyan przyznał, że jest mocno nastawiony na walkę z Charlesem Oliveirą. Ahalkalakets cieszy się z faktu, że będzie mu dane zmierzyć się z byłym mistrzem UFC. Arman zdaje sobie sprawę z tego jak wielką wagę może mieć wygrana nad Oliveirą.

– Jestem bardzo nakręcony, bo to były mistrz, który obronił pas. Gdy go pokonam, ludzie będą się dopytywali kim jest ten gość. Zyskam rozgłos. Wszyscy będą znali moje nazwisko.

Na sam koniec Tsarukyan wskazał najlepszy scenariusz na rozstrzygnięcie pojedynku z Charlesem Oliveirą.

Najlepszy scenariusz dla mnie to oczywiście wygrana przez duszenie. Wtedy ludzie będą mówić: „Udusił najlepszego specjalistę od BJJ na świecie”. Chcę go posłać na deski, a potem udusić, zrobię to jak Islam.

Walkę Oliveira vs. Tsarukyan oraz wszystkie pozostałe starcia UFC 300 możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

TYPYKURSYBUKMACHER
Charles Oliveira2.61Fortuna
Arman Tsarukyan1.50Fortuna

Kto wygra walkę Charles Oliveira vs Arman Tsarukyan?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
M3
3 miesięcy temu

Włodarze UFC widzą, że Tsarukyan dąży do skończenia walki i wkłada w to całe serce. Gamerowi brakuje boksu i ciosu. Obserwuje go od wielu lat i uważam, że kilka kilogramów czystej masy mięśniowej, by mu się przydało i jest w stanie to zrobić to w ciągu roku, półtorej. Do tego ma przy sobie takich stójkowiczów jak Porier czy król Miami. Gamer skupia się na zapasach i jego walki nie są ciekawe dla laików, mógłbym napisać nudne, ale ja lubię zapasy.
Grubi kibice z usa chcą krwi i ciosów panie Gamer !!! Nie kalkulacji ! Jak już dochodzi do parteru, to ground & pound, a nie leżenie i czekanie na błąd.