Tsarukyan UFC da mi chandlera

Arman Tsarukyan: „UFC da mi Chandlera, wiele osób będzie oglądać nasz pojedynek!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 lipca 2023

Arman Tsarukyan był gościem Submission Radio gdzie opowiadał o swojej najbliższej przyszłości. Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników kategorii lekkiej jest przekonany, że matchmakerzy organizacji UFC zestawią go z Michaelem Chandlerem. Tsarukyan zdradził gameplan na ten pojedynek.

Arman Tsarukyan ma na swoim koncie serię dwóch kolejnych zwycięstw, a ogółem z ośmiu ostatnich walk wygrał aż siedem. 26-letni zawodnik uchodzi za jeden z największych talentów w kategorii lekkiej. Tsarukyan był gościem Submission Radio, gdzie wypowiedział się na temat swojej przyszłości w organizacji UFC. „Ahalkalakets” spodziewa się, że matchmakerzy zestawią go z Michaelem Chandlerem.

Tsarukyan zapewne doszedł do takiego wniosku po tym jak w sieci pojawiły się informacje, że Conor McGregor nie dołączył do grona zawodników testowanych przez USADA, a także wypowiedź Jona Anika, komentatora gal UFC, który nie spodziewa się by McGregor wrócił do startów w 2023 roku.

Co zatem powiedział Tsarukyan w rozmowie z redaktorami Submission Radio?

„Na pewno UFC da mi Chandlera. Dla mnie to jest najlepsza opcja, gdyż z tym zawodnikiem wiąże się spory hype. Michael Chandler to wielkie nazwisko, a jeśli go pokonam to bez wątpienia zostanę pretendentem numer jeden! Wiele osób będzie oglądać nasz pojedynek. Wszyscy, którzy interesują się MMA i UFC będą chcieli to zobaczyć. Chandler jest na zupełnie innym poziomie w social mediach, on bardzo często się wypowiada.”

Zapytany o gameplan na starcie z Michaelem Chandlerem, Arman Tsarukyan odpowiedział:

„Taki sam gameplan jak w poprzedniej walce. Będę chciał go obalić, utrzymać na macie i skończyć. Jest niebezpieczny w pierwszej rundzie, więc będę musiał klinczować, wykorzystać swoje zapasy, gdyż on dysponuje mocnym uderzeniem. Wszyscy wiemy jednak, że Chandler szybko traci siły i kondycję w drugiej i trzeciej rundzie. Później łatwo go skończyć, tak jak zrobił to Dustin Poirier.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments