arkadiusz wrzosek ma cel w ksw chce pokonać de friesa video

Arkadiusz Wrzosek ujawnia swój cel w KSW [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 lipca 2024

Arkadiusz Wrzosek jest związany kontraktem z KSW i póki co do UFC się nie wybiera. Wrzosek ma w głowie pewien cel i podkreślił, że fajnie byłoby gdyby udało się go osiągnąć.

Arkadiusz Wrzosek bardzo szybko buduje pozycję w rankingu federacji KSW. Doskonały kickboxer świetnie sobie radzi w MMA. Wrzosek wyzwał do walki Szymona Bajora, z którym chce się zmierzyć na KSW 100. Póki co nie ma jeszcze żadnych informacji na temat tego zestawienia, choć Bajor stwierdził, że chętnie stoczy taki pojedynek, lecz zależy mu na wcześniejszym występie na KSW 97 w Tarnowie.

Jaru wybrał się do Arka Wrzoska, aby przeprowadzić z nim rozmowę na temat najbliższej przyszłości, a także długoterminowych planów. Zawodnik Uniq Fight Club ujawnił swój główny cel w KSW. Wrzosek chciałby być pierwszym zawodnikiem, który pokona Phila De Friesa.

– Może kiedyś…? Nie wiem, mam w KSW jak pączek w maśle, to nie zastanawiam się nad tym na poważnie. Wiesz, byłbym niepoważny, gdybym powiedział, że nigdy w życiu nie myślę o UFC. No bo myślę, ale w wieku 32 lata musi się zgadzać nie tylko „sportowe marzenie”. Ale no myślę… Na razie to się muszę w KSW sprawdzić porządnie, a potem będę myślał o sprawdzeniu się gdzie indziej. O ile będę w ogóle myślał.

– Na razie wiesz, tu na miejscu jest dużo rekordów do pobijania i zawodników światowego formatu. Nawet wolałbym, szczerze mówiąc, być pierwszym, który wygra z De Friesem, niż iść do UFC. To jest taki cel fajny,

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments