Arkadiusz Wrzosek vs Bogdan Stoica KSW

Arkadiusz Wrzosek przed walką z Bogdanem Stoicą: „Rywalizował z zawodnikami, którzy teraz w MMA są…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 maja 2023

Arkadiusz Wrzosek powróci do okrągłej klatki federacji KSW na gali XTB KSW Colosseum 2, która odbędzie się 3 czerwca na Stadionie Narodowym. Zawodnik teamu Uniq zmierzy się z Bogdanem Stoicą. Wrzosek wypowiada się na temat rywala w samych superlatywach.

Kilka dni temu federacja KSW oficjalnie potwierdziła nazwisko rywala Arkadiusza Wrzoska na gali XTB KSW Colosseum 2. Polak zmierzy się z zawodnikiem, który podobnie jak on wywodzi się z kickboxingu. Arkadiusz Wrzosek na XTB KSW Colosseum 2 zmierzy się z weteranem ONE i GLORY!

Arkadiusz Wrzosek wypowiada się na temat swojego rywala w samych superlatywach. Arek wie, że na galach kickbokserskich Bogdan Stoica mierzył się z najmocniejszymi oponentami w tym sporcie:

„Bardzo się cieszę, bo rywal jest niezwykle atrakcyjny pod względem sportowym. Bogdan jest zawodnikiem, który toczył boje w największych organizacjach. Rywalizował z zawodnikami, którzy teraz w MMA są największymi nazwiskami na świecie. Zawsze był w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o kickboxing. Jestem bardzo zadowolony. Organizacja stanęła na wysokości zadania, a nie było łatwo znaleźć rywala, który będzie pasował do tej układanki.”

Dla Bogdana Stoicy pojedynek z Arkadiuszem Wrzoskiem będzie debiutancką walką w formule MMA. Wcześniej Stoica toczył wyłącznie starcia w kickboxingu i boksie.

„To będzie jego debiut w MMA. W ostatnim czasie walczył w organizacji, która miesza formuły. Zobaczymy, ile się nauczył i czy nauczył się tyle co ja. Będzie to dla mnie bardzo wymagająca walka, tym bardziej, że będę chciał w niej pokazać pełnię swoich umiejętności MMA.”

Do gali XTB KSW Colosseum 2 zostało jeszcze miesiąc czasu. Zdecydowanie wcześniej, bo już za dziesięć dni odbędzie się gala KSW 82. Podpowiadamy gdzie oglądać to wydarzenie.

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments