Arkadiusz Wrzosek wywiad KSW Narodowy

Arkadiusz Wrzosek po KSW 79 o kontuzji oraz walce na KSW Colosseum 2 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 marca 2023

Arkadiusz Wrzosek udzielił wywiadu Jarkowi Świątkowi. Zawodnik Uniq Fight Club odpowiadał na pytania naszego reportera i wyjawił jak aktualnie wygląda sprawa kontuzjowanej stopy. Oczywiście nie zabrakło tematu walki z Tomasem Moznym, a także ewentualnego występu Arka na gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

Arkadiusz Wrzosek na gali KSW 79 w Libercu pokonał na punkty Tomasa Moznego. Zawodnik Uniq Fight Club prowadził walkę przez dwie pierwsze rundy jednak w trzeciej został potężnie trafiony przez Słowaka i był w nie lada tarapatach. Więcej o tej walce poczytacie tutaj. KSW 79: Arkadiusz Wrzosek pokonał Tomasza Moznego po niesamowitej walce!

W rozmowie z Jarkiem Świątkiem, Arek ujawnił jak aktualnie wygląda sytuacja z kontuzjowaną nogą. Oczywiście nie mogło również zabraknąć tematu powrotu do startów i ewentualnej walki na gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. KSW Colosseum II – 3 czerwca na Stadionie Narodowym [VIDEO]

Oto co Arek powiedział Jarowi w trakcie wywiadu, komentując między innymi słowa Martina Lewandowskiego który powiedział, że występy Wrzoska w klatce zapewniają równie wiele emocji fanom co walki Michała Materli:

„Jestem mile zaskoczony tą galą, bardzo to wszystko przerosło moje oczekiwania. Bardzo dużo biletów było sprzedanych, przyjechała liczniejsza grupa moich fanów niż się spodziewałem, do tego Czesi mocno mnie dopingowali, chyba jestem tam lubiany, więc super. Co do wypowiedzi Martina to jest mi miło, że tak uważa, zwłaszcza że jest to właściciel federacji. Jestem wdzięczny, że dostałem taką szansę rozpoczęcia kariery w MMA w KSW i że dostaję za to fajne profity, więc dobrze że się jakoś odwdzięczam/odpłacam walkami.”

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Arek Wrzosek o pojedynku z Tomasem Moznym

Arkadiusz Wrzosek skomentował także pojedynek z Tomasem Moznym:

„Była różnica bo wyglądałem słabo fizycznie. Myślałem, że będę ważył gdzieś 111 kilogramów, myślałem że on będzie ważył 117-118kg. Tymczasem w ostatnich dniach przed galą zacząłem gubić te kilogramy ja w dniu gali miałem 106,5 kg a Tomek miał 126 kilo. Wiedziałem, że przegrał ostatnią walkę w Glory przez lowkicki, wiedziałem też po wspólnych sparingach, że nie ma odruchu bloku tego kopnięcia. Ponad to kopnięcie na łydkę jest szybsze niż na udo, więc ja wyprowadzałem je szybciej, a on miał mniej czasu na zablokowanie. Po jego ciosie zakręciło mi się w głowie, ale wiedziałem co się dzieje, mogłem zareagować ciałem. Dostałem ten cios przez swoją nonszalancję za bardzo chciałem boksować i myślałem nad skończeniem.”

Arek Wrzosek o kontuzji stopy oraz walce na KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym:

„Z każdą kolejną rundą moja stopa wyglądała gorzej. Każde kopnięcie bolało Tomasa, ale i ja je odczuwałem, bałem się, że sobie rozwalę stopę. Wczoraj zaliczyłem wizytę u doktora Łukasza Nagraby w MD Clinic, który jest najlepszym specjalistą jeśli chodzi o ortopedię. On zna także wszystkich innych lekarzy, więc polecam serdecznie, no ale tak stopa nie jest pęknięta ani złamana, dzisiaj jeszcze mam USG żeby zobaczyć jak reszta. Manualnie zbadaliśmy, wszystko działa nic nie wydaje się uszkodzone, także musi zejść obrzęk i będę mógł zacząć trenować. Nie gadaliśmy jeszcze z Martinem po gali, ale rozmawialiśmy przed i jakby nikt nie zakładał, że coś może mi się stać co wykluczyłoby mnie z udziału w gali KSW Colosseum 2 na Narodowym. Wiem, że nie będzie tutaj ograniczeń i mogę sprzedać wiele biletów bo to nie jest kolejna gala na małym Torwarze tylko wielkie wydarzenie, które odbywa się raz na sześć lat, a ceny biletów też są przystępne.”

Arkadiusz Wrzosek po KSW 79

Zostaw ocenę
0
0