Arkadiusz Wrzosek o przeciwniku na Narodowym: „Te dwa nazwiska to rywale, o których na tę galę najbardziej marzyłem”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 21 marca 2023

KSW potwierdziło kolejnego zawodnika, który weźmie udział w Colosseum II. W czerwcu w akcji ponownie zobaczymy Arkadiusza Wrzoska.

Zawodnik z Warszawy już po ostatniej wygranej z Tomasem Moznym oświadczył, że chciałby zawalczyć na Narodowym, nie tylko ze względu na to, że będzie miał okazję bić się przed własnymi kibicami, ale również gala odbywa się w jego urodziny, które będzie świętował w klatce.

Wrzosek o rywalu na Narodowym

W ostatnim wywiadzie dla Klatka po klatce Wrzosek został zapytany o swojego rywala. Przyznał, że nie wie jeszcze, kto będzie jego przeciwnikiem, ale padło już kilka ofert ze strony KSW.

Mowa m.in. o pojedynku z doświadczonymi kickboxerami Gokhanem Sakim i Tyronem Spongiem. O tym drugim pisaliśmy całkiem niedawno przedstawiając jego osiągnięcia przy okazji nietypowego zdarzenia w którym brał udział zawodnik. Tyrone Spong, były mistrz GLORY i It’s Showtime złapał anakondę gołymi rękami [VIDEO]

Polak jako zawodnik nadal początkujący, jeśli chodzi o mieszane sztuki walki, nie chce porywać się na starcie z rywalem, który od wielu lat toczy pojedynki w MMA.

– Gökhan Saki to zawodnik, z którym były już nawet jakieś rozmowy wstępne, ale niestety wiele rzeczy się na to składa, że nie zawalczymy razem. Ale no o takiej walce został poinformowany on i jego menedżerowie. Były chęci ze strony KSW, z mojej strony, natomiast za dużo czynników się nałożyło, no niestety nie będzie w stanie ze mną zawalczyć.

– Wydawało mi się, że takim wymarzonym rywalem na tę galę to był właśnie Saki. Nie powiem, że się na nim wzorowałem, ale należał do grona zawodników, których lubiłem oglądać, kickboxer, bił się w organizacji, w której ja się biłem. Myślę, że to był taki wymarzony rywal.

– Drugie nazwisko, które było w zasięgu i spełniało wiele kryteriów, to był też Tyrone Spong. Biorąc pod uwagę mój bagaż doświadczeń w MMA i tych rywali, to myślę, że dwa nazwiska, o których na tę galę jak najbardziej marzyłem. Nawet w kickboxingu bym nie pogardził taką walką.

KSW 81 – gdzie oglądać?

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0