Arek Wrzosek o walce z wygranym Pudzian vs Szpila

Arkadiusz Wrzosek o potencjalnej kolejnej walce w KSW: „Kosmos, chciałbym bardzo…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 maja 2023

Jaru spotkał się z Arkadiuszem Wrzoskiem by omówić wszelkie tematy związane z galą XTB KSW Colosseum 2, a także porozmawiać o planach zawodnika na przyszłość. Tradycyjnie w trakcie rozmowy nie zabrakło ciekawych tematów.

Na gali XTB KSW Colosseum 2 Arkadiusz Wrzosek ponownie zamelduje się w okrągłej klatce federacji KSW. Arek zmierzy się z Bogdanem Stoicą, który podobnie jak Warszawiak także wywodzi się z kickboxingu.

Pojedynek Wrzoska ze Stoicą został zakontraktowany w limicie kategorii ciężkiej. Starcie odbędzie się 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie, a Arek będzie mógł liczyć na gromki doping swoich kolegów, którzy wypełnili cały sektor.

-=> XTB KSW Colosseum 2 – nowa zapowiedź! Zaczynamy Fight Week!

W trakcie rozmowy z Jarem zawodnik Uniq Fight Club podjął się zadania wytypowania pojedynku Mariusz Pudzianowski vs. Artur Szpilka:

Mamy zawodników po których wiemy, czego się spodziewać. Ja bym tak 60 do 40 realnie na Szpilę bym tutaj obstawiał. Ale też chyba to nie jest aż taka przewaga, by stawiać pieniądze.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Arkadiusz Wrzosek przed XTB KSW Colosseum 2

Co ciekawego w rozmowie z naszym reporterem powiedział jeszcze Arek? Zapytany o to czy chciałby zmierzyć się z wygranym pojedynku Pudzian vs. Szpila odpowiedział:

Chciałbym bardzo. Jeśli by się to organizacji spinało, zgadzało hm, oczywiście nie zamierzam nikogo wyzywać do walki, ale jeśli by się to organizacji spinało i wszystkim dookoła, to chciałbym zawalczyć z wygranym z tej walki. Jeśli byłby to Pudzian to w ogóle kosmos by to dla mnie był. Nie wiem, nie wiem… Mógłbym i chciałbym, nie rozkręcając tematu.

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Mamed Khalidov, na którego wygraną wystawiono kurs 1.60, natomiast na wygraną Scotta Askhama ustalono kurs wysokości 2.22.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusza Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments