Ariel Helwani stanął w obronie Ngannou! „To stało się tak żałosne…” [VIDEO]

S
0
Opublikowano: 23 maja 2023

Jedną z najgłośniejszych informacji ostatnich tygodni było podpisanie kontraktu przez Francisa Ngannou z organizacją PFL. Swoje trzy grosze na temat Kameruńczyka dorzucił ponownie Dana White, którego mocno skrytykował dziennikarz Ariel Helwani.

O nienajlepszej relacji prezydenta UFC z byłym już mistrzem wagi ciężkiej wiadomo nie od dziś. Włodarz największej federacji MMA na świecie po ostatniej gali UFC Vegas 73 nie szczędził słów krytyki dla „The Predatora”:

„Zapłacą zawodnikowi, który nie walczył w tym roku, a w zasadzie nie bił się od 14 miesięcy. On w ostatnich trzech latach stoczył zaledwie trzy walki. W dniu, w którym zwolniłem Francisa wiedziałem dobrze co się stanie. Francis nie chce podejmować żadnego ryzyka.”

Kameruńczyk odpowiedział już White’owi kompletnie nie rozumiejąc, dlaczego ten go wciąż atakuje. Wielu przyklaskiwało decyzji Ngannou o dołączeniu do PFL. Jedną z tych osób był Ariel Helwani, któremu również nie jest drodze z Daną. Popularny dziennikarz skomentował ostatnią wypowiedź prezydenta UFC w swoim programie The MMA Hour.

„Między lutym 2019 a styczniem 2022, czyli przez trzy lata, Francis walczył pięć razy. Teraz miał przerwę przez 18 miesięcy, ponieważ przeszedł operację ACL i był wolnym agentem, musiał sobie z tym wszystkim poradzić. Ujęcie tego, że nie walczył, walczy raz w roku… to g*wniany komentarz na temat tego wszystkiego.”

„Jakby, ten gość dosłownie wielokrotnie narażał swoje życie na niebezpieczeństwo, był wielokrotnie umieszczany w ośrodkach detencyjnych, skakał z tratw, musiał pływać… był bezdomny. Ten facet nie chce ryzykować? O czym teraz rozmawiamy? To stało się tak żałosne…”

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments