arkadiusz wrzosek miał ofertę z ufc ujawnił kiedy wpłynęła

Arek Wrzosek miał ofertę z UFC, ujawnia kiedy wpłynęła

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 maja 2024

Arkadiusz Wrzosek świetnymi występami w klatce KSW szybko buduje karierę w MMA. Arek Wrzosek ujawnił, że wpłynęła już nawet oferta z UFC.

Arkadiusz Wrzosek był gościem Igora Marczaka i Łukasza Jurkowskiego w programie Koloseum. W trakcie długiej rozmowy Wrzosek ujawnił, że wpłynęła oferta z organizacji UFC.

Arek zdradził kiedy otrzymał ofertę i przy okazji zaznaczył, że aktualnie ma w KSW zdecydowanie lepsze warunki na zbudowanie przyszłości w MMA.

– Takim moim największym marzeniem to było coś innego. Już swoje marzenia sportowe spełniłem. O UFC nie myślałem na początku, jak zaczynałem trenować sporty walki. O czymś innym myślałem, co mi się udało osiągnąć. A co do UFC, to na pewno był to jakiś sportowy cel, tylko że… Tu też było to zawarte w jednym pytaniu pokrótce… Trzeba myśleć o przyszłości.

Po walce z Ivanem Vitasoviciem ktoś tam się do mnie odezwał z tego UFC i jakieś dwie, trzy rozmowy miałem na ten temat. I jednak myślę, że w KSW o wiele lepsze warunki na rozbudowanie tej przyszłości mnie czekają.

Arkadiusz Wrzosek przyznał, że związanie się z UFC oznaczałoby zmniejszenie zarobków w porównaniu do tego co aktualnie otrzymuje w KSW. Doskonały kickbokser zaznaczył także, że

– Trzeba postawić wszystko na jedną kartę. Zejść z wypłaty, którą mam teraz bardzo fajną. Trzeba z niej zejść i wywalczyć to samo tylko w dolarach za Oceanem. A nie jest to na pewno też łatwe. A drugą sprawą jest to, że też miałem z tyłu głowy, że mógłbym zaliczyć falstart. A tam raczej mało było przypadków powrotu do UFC po zwolnieniu, więc… Na razie się tutaj rozwijam, zarabiam, odkładam pieniądze. Zobaczymy, jak będzie później. Jak pokazał Janek, można jeszcze późno wielkie sukcesy osiągać.

Zostaw ocenę
5
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments