marian Ziółkowski i arkadiusz wrzosek ksw praca

Arek Wrzosek i Marian Ziółkowski wspominają wspólną pracę na bramkach [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 czerwca 2023

Arkadiusz Wrzosek i Marian Ziółkowski w przeszłości pracowali wspólnie jako ochroniarze w dyskotekach i barach. Zawodnicy przed galą XTB KSW Colosseum 2 wspomnieli kilka takich historii.

Zarówno Arek Wrzosek jak i Marian Ziółkowski wejdą jutro do klatki federacji KSW na gali XTB KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Wrzosek zmierzy się z Bogdanem Stoicą natomiast Ziółkowski stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii lekkiej w starciu z Salahdinem Parnasse.

Podczas dnia medialnego przed galą zarówno kikcbokser reprezentujący Uniq Fight Club jak i wszechstronny „Golden Boy” z teamu Skra wspomnieli wspólne akcje na bramkach.

Arkadiusz Wrzosek:

Na pewno mogę powiedzieć, że Marian potrafi się odpalić. Pamiętam… Z Marianem było też ciekawie. Marian z uwagi na swoją aparycję często musiał udowadniać klientom w innym sposób, że należy się zachowywać w takich miejscach inaczej. Ogólnie z Marianem nie bałbym się iść na taką akcję. Pamiętam kilka sytuacji z Marianem i na pewno ja nie stoczyłem na bramkach tyle pojedynków co Marian.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

xtb ksw colosseum 2 transmisja dostęp gdzie oglądać

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Marian Ziółkowski o pracy na bramce:

Marian Ziółkowski odpowiedział na słowa Arkadiusza Wrzoska w następujący sposób:

Było rzeczywiście tak, że do mnie się doczepiali przez wzgląd na moje gabaryty. Ale też nie było tego aż tak dużo, żeby mieć jakieś super historie. Zazwyczaj po prostu gości… Najlepszy sposób, żeby kogoś nie bić, to był wjazd w nogi – wjeżdżałem, wynosiłem i rzucałem. Zawsze jak widzieli, że pomimo takiej postury jestem w stanie kimś rzucić jak workiem kartofli, to wtedy już praktycznie do niczego nie dochodziło, bo myślę, że to wystarczyło.

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Mariusz Pudzianowski, na którego wygraną wystawiono kurs 1.43, natomiast na wygraną Artura Szpilki ustalono kurs wysokości 2.66.

Poniżej pełna lista kursów jakie bukmacher wystawił na galę XTB KSW Colosseum 2:

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusz Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments