NEWSY

Antoni Chmilewski: ,,Jestem w życiowej formie”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Antoni Chmielewski w wywiadzie dla portalu polskieradio.pl wypowiedział się na temat swojej przyszłej walki z Damianem Janikowskim na gali KSW 41 w Katowicach.

Chmielewski zapowiada że dużo zmienił w swoim życiu, i nigdy nie był w aż tak dobrej formie ,,Jestem starszy od niego, najbardziej doświadczony w KSW, więc najchętniej by mnie wszyscy odesłali na ławkę rezerwowych. Jestem w życiowej formie, trochę zmieniłem podejście do życia i dbam o siebie bardziej niż zwykle. To owocuje jedną z najlepszych form jaką kiedykolwiek miałem. 23 grudnia zweryfikuje to – czy mam usiąść na ławkę rezerwowych czy nie. Będę przygotowany tak, jakbym walczył o pas. Damian będzie miał ciężką lekcję.”

Co z Mirosławem Okińskim? czy to on stanie w narożniku Chmielewskiego? ,,Oczywiście, że tak. Jest zgoda, pojawi się w moim narożniku. Mirek zszedł trochę z tonu przez tę ciężką chorobę, walczy o życie, już będzie miał teraz szóstą chemię, życzymy mu zdrowia.” – zapowiedział najbardziej doświadczony zawodnik KSW.

Cały wywiad możecie przeczytać w poniższym linku:

https://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/1951676,KSW-41-Antoni-Chmielewski-jak-przegram-z-poczatkujacym-to-bedzie-znak-ze-trzeba-zajac-sie-czyms-innym

Comments are closed.