alex pereira wskazał kolejnego rywala

Ankalaev musi czekać? Pereira wskazał kolejnego rywala

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 stycznia 2024

Alex Pereira zamieścił na swoim profilu na instagramie wpis, w którym jasno określił nazwisko kolejnego przeciwnika. Oznacza to, że Magomed Ankalaev musi uzbroić się w cierpliwość i poczekać na swoją szansę.

W miniony weekend na gali w Las Vegas wygraną zanotował Magomed Ankalaev. Wydawało się, że efektowna wygrana Dagestańczyka zapewni mu przepustkę do pojedynku z Alexem Pereirą o pas mistrzowski UFC w kategorii półciężkiej.

Glover Teixeira, przyjaciel, sparingpartner, a zarazem trener, który odpowiada za przygotowania parterowe „Poatana” zamieścił nawet wpis na platformie X, w którym napisał:

– Gratulacje, widzimy się wkrótce.

To mogło sugerować, że kolejnym oponentem Alexa Pereiry będzie właśnie Ankalaev. Brazylijczyk uciął jednak plotki zamieszczając wpis na instagramie. Pereira jasno i wyraźnie wskazał kolejnego rywala.

– Kochani skupmy się na teraz na tym co najważniejsze, czyli na walce z Jamahalem. Dopiero później zabiorę się za bicie kolejnego rekordu, dwóch obron mistrzowskiego tytułu w najkrótszym czasie.

Wygląda zatem na to, że w biurze UFC musiało dojść do spotkania managerów lub nawet samych zawodników, gdyż Jamahal Hill był obecny na gali UFC Vegas 84. Najpewniej w weekend zapadły decyzje o tym, że to właśnie Jamahal będzie kolejnym rywalem Pereiry.

Idealnie wpisuje się to w scenariusz nakreślony przez Amerykanina, który w listopadzie sugerował, że wróci do octagonu w drugim kwartale 2024 roku. Niewykluczone zatem, że Pereira i Hill zmierzą się na gali UFC 300 lub miesiąc później na wydarzeniu UFC 301.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments