KSW

Anita Bekus zasili szeregi organizacji KSW

Pinterest LinkedIn Tumblr

Anita Bekus, czyli reprezentantka Łódzkich Octopusów, od dziś swoje starty będzie kontynuowała w największej organizacji w Polsce, czyli KSW. 31-latka wcześniej walczyła dla FEN czy Babilon MMA, jednak o jej transferze mówi się już od jakiegoś czasu, ponieważ sama dawała kilka sygnałów, które mogły świadczyć o potencjalnym transferze do KSW.

Pochodząca z Bydgoszczy Bekus, ma na swoim koncie 6 walk, oraz uzbierała rekord 4-2. Swoją ostatnią walkę stoczyła pod banderą organizacji Babilon MMA, a podjęła ona Elizę Kuczyńską (0-2). We wcześniejszych walkach mierzyła się ona przykładowo z Izabelą Badurek, Eweliną Woźniak, czy Kamilą Porczyk, z czego tylko z tą ostatnią udało jej się wygrać. Nie jest to jednak powód do wstydu, bo pierwsza z nich kiedyś już walczyła dla UFC, natomiast Woźniak bardzo głośno mówi że chciałaby zawalczyć w UFC, i przybliża się do tego pokonując co raz to lepsze rywalki.

Prawdopodobnie Anita Bekus zawalczy na najbliższej gali KSW 65 w Gliwicach. Wiele mówi się o walce z Magdaleną Sormovą, która niedawno również przeniosła się z Czeskiego Oktagonu do KSW.

Comments are closed.