Sterling Rosas trening

Aljamain Sterling zaprosił Raula Rosasa do wspólnych treningów! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 kwietnia 2023

Aljamain Sterling, mistrz organizacji UFC w kategorii koguciej zaprosił Raula Rosasa Juniora do wspólnych treningów. Amerykanin uważa, że młody zawodnik udowodnił chęć nauki i rozwoju i wiele wskazuje na to, że Sterling będzie pomagał Rosasowi w przygotowaniach do kolejnej walki!

Aljamain Sterling zamieścił w sieci nowego vloga, w którym niespodziewanie pojawił się Raul Rosas Jr. Co w tym dziwnego? Otóż Rosas jakiś czas temu wyzywał Aljo do walki jednak najwyraźniej po porażce z Rodriguezem młody zawodnik zrozumiał, że przed nim jeszcze długa droga jak chodzi o toczenie pojedynków o najwyższe cele.

Sterling po porażce Rosasa nie dobijał najmłodszego zawodnika UFC niemiłymi tekstami, a wręcz przeciwnie Aljo zaproponował by „El Nino Problema” dołączył do niego na treningach.

Młody fighter natychmiast skontaktował się ze Sterlingiem i wymieniając wiadomości panowie dogadali termin na wspólny trening. Mistrz kategorii koguciej widząc postawę Rosasa na treningi powiedział, że jego zdaniem młokos udowodnił chęć progresu i nauki i wiele wskazuje na to, że Sterling pomoże Raulowi w przygotowaniach do kolejnego pojedynku.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments