Aljamain Sterling z odważną predykcją na walkę z O’Malleyem! „Albo pływasz z grubymi rybami, albo wyp*dalaj z basenu”

S
0
Opublikowano: 08 maja 2023

W swojej kolejnej obronie mistrz UFC Aljamain Sterling spotka się z Seanem O’Malleyem. „Funk Master” zapytany o przebieg tego starcia wystosował odważną predykcję.

Jamajczyk to zdecydowanie jeden z najbardziej nielubianych mistrzów federacji. Wszystko zaczęło się oczywiście od zdobycia tytułu przez dyskwalifikację, co było pierwszym takim przypadkiem w historii UFC. Sterling udowodnił swoją wyższość nad Yanem pokonując go w rewanżu, a następnie skończył w 2. rundzie TJ’a Dillashawa.

W miniony weekend stanął do kolejnej obrony i zwyciężył niejednogłośną decyzją z Henrym Cejudo. Chwilę później wyzwał na pojedynek Seana O’Malleya i w oktagonie doszło do pierwszego spotkania twarzą w twarz między zawodnikami.

Zapytany o „Sugara” na konferencji prasowej po UFC 288 „Funk Master” nie gryzł się w język. Sterling dał też dość odważne przewidywania co do tego, jak skończy potoczy się ich walka.

„O Seanie O’Malleyu myślę tyle, że sk***wiel jest słaby. Jak myślicie, skoro udało mi się obalić niskiego, krępego Henry’ego, który jest złotym medlistą igrzysk olimpijskich i umie się bronić, to co zrobię O’Malleyowi? Ludzie, bądźmy szczerzy.”

„Tak, obiecano mu title shota, ale zrezygnował z niego i dał Henry’emu szansę na powrót i przejście do historii. Teraz nie ma gdzie uciekać. Albo pływasz z grubymi rybami, albo wyp***dalaj z basenu. Gwarantuję wam: w oktagonie złożę tego typa w pół w przeciągu jednej rundy. Tak samo, jak zrobiłem to z Sandhagenem.”

Kiedy może dojść do walki Sterling vs O’Malley? Data może zostać podana nawet w przeciągu kilku tygodni, gdyż prezydent federacji Dana White zasugerował, że postarają się ją zorganizować na UFC 292. Gala ta odbędzie się 19 sierpnia w Bostonie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments