Aljamain Sterling wspiera Israela Adesanyę

Aljamain Sterling wspiera Israela Adesanyę w sprawie sądowej przeciwko byłej dziewczynie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 maja 2023

Aljamain Sterling, mistrz UFC w kategorii koguciej na łamach swojego kanału UFC okazał wsparcie Israelowi Adesanyi. W ostatnim czasie „Stylebender” został pozwany przez byłą dziewczynę, która domaga się połowy jego zarobków.

Kilka dni temu informowaliśmy was o tym, że Charlotte Powdrell, była dziewczyna Israela Adesanyi rozpoczęła sądową batalię o uzyskanie połowy majątku mistrza UFC w kategorii średniej. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Israel Adesanya pozwany przez byłą partnerkę! Absurdalny powód i ogromne żądania kobiety!

Aljamain Sterling mistrz UFC w kategorii koguciej odniósł się do tej sytuacji na łamach swojego kanału na youtube. „Funkmaster” okazał wsparcie Israelowi Adesanyi:

„Z mojej perspektywy to Israel jest zawodnikiem, on wchodzi do octagonu, on przyjmuje obrażenia, to on jest nokautowany. To Adesanya musi przechodzić rygorystyczny trening i męczyć się dzień po dniu. Nie znamy szczegółów, ale jej zachowanie jest dziwne. Z tego co widziałem wyglądało to tak, że Izzy okazywał jej wsparcie i szczerze, że kosztowała go ona sporo pieniędzy. Dlatego ja w tej sytuacji w pełni stoję po stronie Israela.”

W całej sprawie warto podkreślić, że Powdrell nigdy nie była żoną Adesanyi, para nie miała również dzieci. Prawnie wygląda na to, że kobieta nie ma żadnych praw do domagania się jakichkolwiek pieniędzy od mistrza UFC w kategorii średniej.

Zostaw ocenę
2
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments