O'Malley to podróbka McGregora

Aljamain Sterling: „Sean O’Malley to podróbka McGregora”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 maja 2023

Nie ustaje zła krew między Aljamainem Sterlingiem, a Seanem O’Malleyem. Tym razem aktualny mistrz kategorii koguciej nazwał pretendenta podróbką Conora McGregora. Funkmaster odpowiedział tym na wypowiedź Tima Welcha, trenera który odpowiada za stójkę O’Malleya.

W ostatnich dniach Tim Welch, trener który odpowiada za stójkę Seana O’Malleya powiedział, że organizacja UFC byłaby zachwycona gdyby mistrzem kategorii koguciej był zawodnik taki jak jego podopieczny, który jest obdarzony nokautującą siłą ciosą.

Do całej sprawy odniósł się Aljamain Sterling, aktualny mistrz kategorii koguciej, który zmierzy się z Seanem O’Malleyem w wakacje, 19 sierpnia na gali UFC 292 w Bostonie. Oto co powiedział Aljo:

„Mogę się zgodzić z tym, że UFC chciałoby kogoś takiego jak on jako twarz dywizji jednak teraz wszystko się zmienia kiedy wszedł na głęboką wodę by pływać i zaczął pływać z rekinami. Przegrał z Chito Verą, został tam wyjaśniony, wyglądało to trochę tak jakby ktoś stuknął w domino, które natychmiast by runęło.”

Dalej Sterling kontynuował swoją myśl na ten temat.

„Nie widzieliśmy magii nokautu w wykonaniu tej podróbki McGregora. O’Malley ustawił się na ścieżce którą szedł Conor, sęk w tym że nie każdy rozumie to, że to nie jest prosta sprawa i Sean chciałby być drugim McGregorem, ale nim nie będzie.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments