edwards vs usman 3

Ali Abdelaziz ucina plotki na temat stanu zdrowia Kamaru Usmana

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 stycznia 2023

Ali Abdelaziz, główny manager i założyciel Dominace MMA, który prowadzi karierę Kamaru Usmana zamieścił na twitterze wpis, w którym zdementował krążące po sieci plotki na temat stanu zdrowia byłego mistrza.

W ostatnim czasie w sieci pojawiło się sporo plotek na temat stanu zdrowia Usmana, zarówno branżowi dziennikarze z USA jak i zawodnicy innych teamów spekulowali, że Kamaru z powodów zdrowotnych nie będzie gotowy do walki na UFC 286.

Do całej sprawy postanowił się odnieść Ali Abdelaziz, czyli manager prowadzący karierę zawodnika. Zwykle wybuchowy Ali, tym razem na spokojnie w krótkich słowach zdementował informacje na temat stanu zdrowia swojego przyjaciela.

„Proszę zakończcie te plotkowanie. Kamaru w kolejnej walce zmierzy się z Leonem Edwardsem, wszystko jest ok. Pas mistrzowski w kategorii półśredniej wróci na należne mu miejsce.”

Gala UFC 286 odbędzie się 18 marca w O2 Arena w Londynie. Walka wieczoru Edwards vs. Usman zamknie trylogię między zawodnikami. Do tej pory obaj mają na koncie po jednym zwycięstwie.

Zostaw ocenę
0
0