alexander volkov zdominował pavlovicha a ten go odepchnął video

Alexander Volkov zdominował Pavlovicha, a ten odepchnął rywala po walce! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 czerwca 2024

Sergei Pavlovich i Alexander Volkov zmierzyli się w co-main evencie gali UFC w Rijadzie. Alexander Volkov zdominował i porozbijał Sergeia Pavlovicha.

Bratobójczy pojedynek dwóch Rosjan na gali UFC w Arabii zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej. Zarówno Sergei Pavlovich jak i Alexander Volkov byli przed walką notowani w czołowej piątce królewskiej dywizji.

Sergei Pavlovich zajmował trzecią lokatę w rankingu natomiast Alexander Volkov plasował się na piątej pozycji. Zadanie było zatem jedno, zwycięstwo na gali w Arabii, najlepiej efektowne. Który z Rosjan okazał się lepszy?

Volkov chętnie korzysta z niskich kopnięć. Pavlovich póki co spokojniej. Dobry middle kick Volkova jednak Pavlovich odgryza się mocnym prostym. Seria dobrych prostych Volkova. Pavlovich ma już zaczerwieniony i rozbity nos. Bardzo mocne kopnięcia Volkova. Sergei wyprowadził potężną bombę jednak trafił w bark rywala. Volkov zaczyna zaznaczać przewagę. Niskie kopnięcie i dobry prosty Alexandra. Sergei odpowiada prostym. Volkov wyprowadza kopnięcia na tułów. Cios na cios, jednak z akcji lepiej wychodzi Volkov.

Alexander Volkov stara się utrzymywać walkę na dystans. Sprytna praca „Drago”, który wykorzystuje lepsze warunki fizyczne. Pavlovich stara się zbliżać i wciągać Volkova w wymiany. Tempo walki spadło jednak Volkov wciąż pozostaje zawodnikiem, który trafia częściej. Seria niskich kopnięć Alexandra. Drago trafia prostym. Prosty na prosty i dobre kopnięcie na korpus w wykonaniu Volkova. Wysokie kopnięcie Volkova. Świetna runda Volkova.

Pavlovich próbuje się zbliżyć. Sergei trafia mocnymi ciosami. Świetna kombinacja. Volkov w tarapatach jednak zaczyna odpowiadać. Pavlovich wchodzi srogimi ciosami jednak Volkov przyjmuje je na gardę. Dobry prosty Alexandra. Drago okrutnie porozbijał twarz Pavlovicha. Niespodziewanie Sergei klinczuje w ostatniej minucie walki. Dobre ciosy Pavlovicha. Volkov kończy walkę dwoma potężnymi high kickami.

Alexander Volkov pokonał Sergeia Pavlovicha po jednogłośnej decyzji sędziów

Niestety po walce doszło do żenującej sytuacji. Volkov poszedł do narożnika Pavlovicha, a ten odepchnął rywala.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments