Alexa Pereiry lepiej nie prankować! Syn byłego mistrza UFC natychmiast pożałował żartu [WIDEO]

S
2
Opublikowano: 19 września 2023

Alex Pereira ostatni nokaut zaliczył na Israelu Adesanyi, ale blisko było, by kolejny zanotował… na swoim synu!

Popularny „Poatan” zasypując ciosami Nigeryjczyka sięgnął po pas kategorii średniej. Stracił go jednak bardzo szybko, bo już w 1. obronie przeciwko „The Last Stylebenderowi”. Adesanya zaliczył brutalne KO na odwiecznym oponencie, który postanowił zamienić dywizję do 185. funtów na półciężką.

Tam przywitał go Jan Błachowicz. Polak dominował w 1. rundzie, ale stracił sporo sił na próbie poddanie Brazylijczyka. Kolejne odsłony były wyrównane i zdawało się, że „Cieszyński Książę” zgarnie decyzję sędziów. Ci jednak zadecydowali o niejednogłośnej wygranej Alexa Pereiry.

Brazylijczyk przed kolejnym pojedynkiem korzysta z wolnego spędzając czas w domu. W miniony weekend jego syn wpadł na pomysł pranku – przebrany schował się za rokiem oczekując na powrót ojca. Gdy „Poatan” wszedł i zapalił światło zamaskowana postać wyskoczyła mu na przeciw.

Młodszy Pereira szybko jednak padł na podłogę. Uchronił się w ten sposób przed… gotową do uderzenia prawicą Alexa. Brazylijczyk ewidentnie był zły na potomka, ale później sam umieścił nagranie z wybryku na swoim Instagramie.

Zostaw ocenę
20
27
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jachaś
8 miesięcy temu

jakby go trafił to może by zmądrzał

Woj
Reply to  Jachaś
8 miesięcy temu

Wątpię. M
ógłby nie wstać