alexander volkanovski wskazał faworyta holland vs oleksiejczuk

Alex Volkanovski wskazał faworyta walki Holland vs Oleksiejczuk

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 maja 2024

Alexander Volkanovski przeanalizował zestawienie Holland vs Oleksiejczuk. Były mistrz UFC dostrzegł mocne strony Polaka.

Michał Oleksiejczuk powróci do octagonu na gali UFC 302 w Newark. „Husarz” zmierzy się 1 czerwca z Kevinem Hollandem. Walka Holland vs Oleksiejczuk jest bardzo wysoko w głównej karcie walk co sprawia, że interesują się nią nie tylko kibice, lecz również topowi zawodnicy UFC.

Alexander Volkanovski zwrócił uwagę na dobrą pracę Michała Oleksiejczuka w stójce. Zdaniem byłego mistrza UFC w kategorii piórkowej Polak w walce z Hollandem powinien za wszelką cenę unikać zejścia do parteru.

– Michał zdecydowanie potrafi pracować rękami. Oglądałem jego walki i widać, że dobrze pracuje też na nogach. Większość walk przegrał przez poddania, a wiemy, że Kevin Holland potrafić dobrze działać w parterze i właśnie to jest płaszczyzna, do której ta walka może trafić. Oczywiście jeśli Michał da się złapać.

Volk docenił także umiejętności pięściarskie Michała Oleksiejczuka.

– Kevina można jednak spokojnie trafić ciosami. On ma nieortodoksyjny styl walki, który pozwala mu dobrze atakować, ale też daj szansę rywalowi na trafienie. Michał natomiast zdecydowanie potrafi wykorzystać swoje umiejętności pięściarskie i poruszanie się. Nie wiem jednak czy to wystarczy na Hollanda, który jest bardzo twardym zawodnikiem.

Podsumowując swą wypowiedź Volkanovski postawił na wygraną Kevina Hollanda, którego uznał za bardziej wszechstronnego zawodnika.

Pojedynek Holland vs Oleksiejczuk obstawisz u legalnych polskich bukmacherów.

Kevin Holland
VS
Michał Oleksiejczuk
1 1.44
2 2.79
1 1.35
2 3
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments