Alex pereira zdradził ile ważył w dniu walki z błachowiczem

Alex Pereira zdradził ile ważył w dniu walki z Błachowiczem i jak wiele przybiera na wadze po ważeniu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 września 2023

Alex Pereira, były mistrz UFC w kategorii średniej, który stanie przed szansą zdobycia mistrzowskiego pasa kategorii półciężkiej w rozmowie z Arielem Helwanim opowiedział o tym ile waży w dniu gali, a co za tym idzie zdradził ile przybiera na wadze po ważeniu!

Alex Pereira był gościem popularnego kanadyjskiego dziennikarza Ariela Helewaniego w programie MMA Hour. W trakcie rozmowy „Poatan” ujawnił jak wiele przybiera na wadze po ważeniu oraz ile ważył w dniu starcia z Janem Błachowiczem.

Były mistrz organizacji UFC w kategorii średniej wkrótce stanie przed szansą zdobycia mistrzowskiego pasa dywizji półciężkiej. Nim to jednak nastąpi Pereira wrócił jeszcze pamięcią do boju z Polakiem:

„Kiedy walczyłem w średniej to tuż przed walką ważyłem 210 funtów natomiast podczas nawadniania po ścinaniu wagi dochodziłem nawet do 215 funtów. Było, więc 30 funtów różnicy. Teraz nie sprawdzałem tego dokładnie, ale myślę że około 225 funtów przed walką z Janem Błachowiczem.”

Co „Poatan” powiedział na temat potyczki z Jirim Prochazką. Na jaką walkę nastawia się Brazylijczyk?

„To będzie prawdziwy spektakl ponieważ mamy zupełnie inne style walki. Natomiast są to style, które wszyscy kochają, więc cieszę się na to starcie. Myślę, że to będzie dobra walka i nikt kto włączy telewizor nie będzie żałował, że ogląda nasz pojedynek.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments